08.03.2019

KANCELÁŘE FIRMY EYELEVEL, PRAHA

Číst více

kategorie:
Veřejný interiér II

autor a přihlašovatel:

Ing. arch. Lubor Sladký a tým, SHS ARCHITEKTI s.r.o., www.shsarch.cz a EYELEVEL s.r.o., www.eyelevel.com

KANCELÁŘE FIRMY EYELEVEL, PRAHA

Interiér sídla společnosti na první pohled zaujme jeho prostorností. Kanceláře jsou koncipovány jako netradiční open space s příčkami. Větší soukromí nabízí dvanáct konferenčních nebo tichých místností. Jednotlivé týmy firmy si navrhli design vlastních kanceláří sami, jejich kreativitě se žádné meze nekladly.

Interiér sídla navrhli architekti ze studia SHS tak, aby ztělesnil hodnoty EYELEVEL. Na první pohled zaujme jeho prostornost. Kanceláře jsou koncipovány jako netradiční open space s příčkami. Větší soukromí nabízí devatenáct konferenčních nebo tichých místností. Jednotlivé týmy si navrhli design vlastních kanceláří sami, jejich kreativitě se žádné meze nekladly.  
Součástí pracovišť je také sauna, relaxační místnost s masérem nebo tělocvična a posilovna s neomezeným přístupem. K oslavám firemních úspěchů i osobních událostí slouží terasa s pivní pípou, grilem a výhledem na Prahu, zaměstnancům s dětmi vypomáhá dětský koutek.  
EYELEVEL si pronajal čtyři patra o ploše téměř 5500 m2 v kancelářském komplexu AFI Vokovice. Výhodou vokovické adresy je výborná dostupnost metrem a dalšími linkami MHD, stejně jako blízkost letiště Václava Havla.  
Na parkovišti jsou vyhrazená stání pro elektromobily, zaměstnancům dojíždějícím na kolech slouží bike parking a místnost se sprchami, dalším firmou dotovaný car sharing. Budova komplexu AFI Vokovice, nabitá technologiemi pro snižování energetické náročnosti, aspiruje na zisk prestižního certifikátu LEED Platinum, a firemním hodnotám EYELEVEL tak plně odpovídá.  
 

Číst více

Partneři

PARTNER PRO KULTURU

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše