08.03.2019

FANN BEAUTY ATELIER, PRAHA

Číst více

kategorie:
Veřejný interiér II

autor a přihlašovatel:

Tomáš Waidhofer, Radek Voňavka, Nikol Fišarová; přihlašovatel: FANN RETAIL, a.s., www.fann.cz/beautyatelier

FANN BEAUTY ATELIER, PRAHA

Pod křídly ryze čekoslovenské společnosti vznikl jedinečný prodejní prostor, netradiční spojení concept storu s tradiční parfumerií. Na začátku všeho byla myšlenka vybudovat místo, kde lidé stráví více času, posedí, vyzkouší si produkty v klidu a na vlastní kůži a zažijí skutečný smyslový zážitek.

Pod křídly ryze československé společnosti FAnn parfumerie vzniklo jedno z nejkrásnějších míst specializujících se na komplexní péči o krásu – FANN BEAUTY ATELIER. Jedná se o naprosto jedinečný prodejní koncept, který dosud nemá na našem trhu obdoby, netradiční spojení concept storu s tradiční parfumerií.
FANN BEAUTY ATELIER je citlivě zasazen do historické čtvrti v srdci Prahy na Jungmannově náměstí.
Interiér exkluzivní dvoupatrové parfumerie se pyšní hned několika jedinečnými designovými prvky, které doplňují jednotlivé úseky s exkluzivními kosmetickými produkty.
Na začátku všeho byla myšlenka vybudovat místo, kde budou chtít lidé trávit více času, než je v parfumerii běžné. Jednoduše si posedět, vyzkoušet produkty v klidu a na vlastní kůži a zažít skutečný smyslový zážitek, jaký v žádné jiné české parfumerii nezažijí.
Z toho vznikl ojedinělý koncept s řadou neobvyklých požadavků. Jedním z nich bylo například aktivní propojení obou pater, což se podařilo díky unikátnímu schodišti z LED displejů, které nelze najít v žádné jiné maloobchodní jednotce v ČR. Dále byly použity ty nejkvalitnější materiály, především ručně zpracovaná mosaz. V interiéru z ní najdete dekorační stolky a gondoly pro vystavení zboží či dekorační nástěnná gondola s propracovanými a ojedinělými ilustracemi české ilustrátorky. Tyto prvky společně se zlatými designovými lustry a řetízkovou mozaikovou clonou dodávají prostoru nebývalý šmrnc, nádech krásy a návštěva se tak stává nezapomenutelným zážitkem.  
Celková rozloha interiéru je 330,24 m2, z čehož 153,24 m2 čítá přízemí a 177,00 m2 první nadzemní patro.
Výsledkem je nádherný prostor, který splnil cíl, jež byl na začátku vytyčen.

Číst více

Partneři

PARTNER PRO KULTURU

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše