07.03.2019

KANCELÁŘE GEEN, BRNO

Číst více

kategorie:
Veřejný interiér II

autor a přihlašovatel:

Martin Chovanec, TOP OFFICE spol. s r.o., www.top-office.cz

KANCELÁŘE GEEN, BRNO

Po rekonstrukci administrativní budovy v Komárově s kouzelným výhledem na město byly navrženy i nové moderní interiéry společnosti. Investor si přál kvalitní designový nábytek. Všechny prostory byly navrženy v elegantním duchu, který podtrhuje netradiční kombinace přírodního vzhledu jilmu, béžové kůže a lesklého chromu.

Po předchozí fázi, kdy se naše společnost TOP OFFICE stala dodavatelem interiérového vybavení běžných kanceláří, jsme se stali autory i další fáze – vybavení pro management společnosti sídlící v Brně.

Interiéry se nachází v nově zrekonstruované administrativní budově na Mariánském náměstí v městské části Brno – Komárov. Manažerské kanceláře v nejvyšším patře administrativní budovy, jsou osazeny francouzskými okny přes které je úchvatný pohled na Brno.

Společnost GEEN si přála do manažerských kanceláří a zasedací místnosti moderní a designový nábytek. Do návrhu jsme vybrali designový nábytek ARA, který dodává prostoru eleganci, důležitost a upoutá zájem díky netradiční kombinaci přírodního vhledu dřeviny jilm, béžové kůže a lesklého chromu. Do ostatních kanceláří jsme vybrali řadu MOON U na bílé kovové podnoži s kombinací pracovních desek v barvě dubu. Na podlahy byl navržen šedobéžový koberec s 3D efektem od společnosti Interface.

V kanceláří ředitele je dominantní pracovní stůl doplněný o manažerské křeslo MyTurn v béžové kůži. Pro jednání slouží čtvercový stůl na centrální podnoži, který je doplněn o kožené konferenční židle opět ze série MyTurn. Vše doplňují nízké skříně s obložením a chromovou designovou hranou. V další manažerské kanceláři je použitý stejný stůl, který jsme doplnili přídavným stolem pro jednání 4 osob. Manažerské křeslo a konferenční židle jsou opět ze série MyTurn.

Jednací místnost pro 12 osob je vybavena velkým jednacím stolem ARA na centrálních boxech s možností vedení kabelů. Deka stolu je v kombinaci vzhledu béžové kůže a jilmu. Na stolové desce jsou dvě otočná přípojná místa. Konferenční křesílka jsou ze série MyTurn na chromové podnoži a čalouněné jsou béžovou kůží.

Nábytek v kancelářích operativy je z řady MOON U v kombinaci bílé kovové podnože a pracovních desek v dubu. Stoly jsou doplněny čalouněnými paravány v béžové látce a kontejnery s centrálním zamykáním. Úložný prostor je řešen skříněmi UNI s uzamykatelnými dveřmi. Korpusy jsou v barvě bílé a dveře opět v barvě dubu. Kancelářské židle EVA II mají synchronní mechaniku a síťovaná záda.

Číst více

Partneři

PARTNER PRO KULTURU

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše