01.03.2019

ŽIVOT V OBLACÍCH, PRAHA

Číst více

kategorie:
Soukromý interiér (novostavba)

autor a přihlašovatel:

Robin Němec a Renata Němcová, INTERIER DESIGN RENATA NĚMCOVÁ, www.interiery-nemcova.cz

ŽIVOT V OBLACÍCH, PRAHA

Bydlení v mrakodrapu je jako bydlet v oblacích. Takový byl sen investora. Bydlet komfortně v moderní vysoké budově s výhledem. V interiéru byly použity kvalitní materiály jako je dřevo a betonové stěrky v kombinaci s šedými a přírodními odstíny. Interiér je navržen elegantně a vzdušně, veškeré vybavení je uzpůsobeno neopakovatelnému výhledu.

Bydlení v mrakodrapu je jako bydlet v oblacích, a to byl sen investora.

Interiér byl navrhnut v moderním stylu tak jako sama budova, která představuje otevřenost, svobodu, optimismus. Navíc se budova může těšit výhledem na Prahu.

Návrh interiéru byl přizpůsoben prvkům, které má v oblibě investor. Použití kvalitních materiálů dřevo, betonové stěrky, šedé odstíny, přírodní odstíny bylo tedy na místě.

Obývací místnost je propojena s kuchyní. Koncept místnosti byl zvolen v tmavší barvě kuchyně, pracovní deska černý mramor. Za jídelní stolem stojí velká knihovna, která je podsvícená LED osvětlením, materiál byl použit masiv ořech mořený do černého odstínu. Jídelní stůl byl vyroben černá železná konstrukce, deska masiv mořený ořech do černé. Pohodlné čalouněné židle.

V obývací zóně byla navrhnuta velká prostorná, pohodlná sedací souprava umístěna tak, aby každý člen mohl obdivovat výhled. Použitý materiál na sedací soupravě je látka ve světlém odstínu.

Na stěně za televizí je navrhnuta stěrka pohledový beton. Skříňka na televizi je v provedení bílá lesk, mořený ořech. Na podlaze se nachází dřevěná kartáčová podlaha

 Koncept hlavní ložnice byl navrhnut v přírodních odstínech. Za postelí pohledová stěrka v krémovém odstínu. Postel s vysokým propracovaným čelem potažený v bílém odstínu. Nábytek byl navrhnut v bílém stříkaném lesku s kombinací přírodního dubu.

Koncept ložnice pro hosty byl navrhnut s obkladem na stěně, který je pouze na stěně za postelí a pracovním stolem. Jedná se o větší formátové desky stříkané do krémového odstínu v lesku. Přiznané spáry, aby stěny byly zajímavější. Postel byla navrhnuta s nižším jednoduchým čelem, potažená v bílém materiálu. Vestavěné skříně mají zajímavý design dveří, skladba tenkých desek, materiál mořený ořech.

V obou ložnicích byl použit na podlahu koberec s vysokým vlasem v přírodním odstínu. Dále moderní lampy, lustry. Stínící technika na oknech rolety, které nepropouští světlo, teplo. Dekorační závěsy s decentním vorem. V Ložnice přírodní odstín.

Číst více

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše