01.03.2019

APARTMÁN U SJEZDOVKY

Číst více

kategorie:
Soukromý interiér (novostavba)

autor a přihlašovatel:

Ing. arch. Michal Kristen

APARTMÁN U SJEZDOVKY

Spojením dvou jednotek vznikl prostorný apartmán s důrazem na hlavní multifunkční prostor obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou s velkými francouzskými okny na terasu. V interiéru dominuje dub halifax. Barevnost umocňují nábytky a kuchyňské spotřebiče atracitového odstínu a bílé omítky. Celý interiér vytváří moderní , komfortní a příjemné bydlení.

Zadáním projektu bylo vytvořit příjemné prostředí horského apartmánu podle požadavků investora. Návrh samotného interiéru byl dílčí projekt jedné části z celkové stavby apartmánového domu, který se nachází na Dolní Moravě v bezprostřední blízkosti lyžařské sjezdovky a okolní přírody.

Půdorysným uspořádáním spojením dvou jednotek vznikl prostorný apartmán o velikosti 3+kk se dvěma koupelnami a samostatným WC. Je situován v 1.np na západní světovou stranu s přímým propojením do exteriéru na terasu velkými francouzskými okny.

Dispozice apartmánu je založena na hlavním multifunkčním prostoru obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou a dvěma samostatnými ložnicemi s koupelnami. Hned za vstupem se nachází otevřená předsíň se šatnou, vstup do samostatného WC, koupelny hostí a do pokoje pro hosty, prostorově oddělený posuvnými dveřmi. Volně navazující obytná místnost s rozkládací sedačkou a krbem je na druhé straně propojena velkými posuvnými dveřmi s master ložnicí a velkou koupelnou. Hlavní ložnice, stejně jako ložnice pro hosty a obytný prostor mají velká francouzská okna na terasu doplněné venkovními dřevěnými okenicemi a vzniká tak spojení venkovního a vnitřního prostoru. Exteriérové dřevěné prvky terasy a celého objektu jsou kombinovány s omítkou ve světle hnědé barvě a titanzinkovým plechem antracitového odstínu.

Materiál, který danému interiéru dominuje, je dub halifax. Barevnost umocňují nábytky a kuchyňské spotřebiče antracitového odstínu a bílé omítky. Na podlaze apartmánu je použitá lesklá keramická dlažba s imitací travertinu. Ke komfortu a designu hlavního obytného prostoru přispívá krb se zvýrazněním a olemováním plechem antracitového odstínu s dřevěnou nikou pro uskladnění dřeva. Obklady a dlažby, použité v obou koupelnách a na WC, jsou ve stejném konceptu, kombinují teplou texturu imitace dřeva s antracitovým povrchem, doplněny dubovým nábytkem a bílými zařizovacími předměty.

Celý interiér apartmánu díky prolínání a barevného sladění použitých materiálů, obkladů, dlažeb a látek vytváří moderní, komfortní a příjemné bydlení.

Číst více

Partneři

PARTNER PRO KULTURU

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše