01.03.2019

APARTMÁN U SJEZDOVKY

Číst více

kategorie:
Soukromý interiér (novostavba)

autor a přihlašovatel:

Ing. arch. Michal Kristen

APARTMÁN U SJEZDOVKY

Spojením dvou jednotek vznikl prostorný apartmán s důrazem na hlavní multifunkční prostor obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou s velkými francouzskými okny na terasu. V interiéru dominuje dub halifax. Barevnost umocňují nábytky a kuchyňské spotřebiče atracitového odstínu a bílé omítky. Celý interiér vytváří moderní , komfortní a příjemné bydlení.

Zadáním projektu bylo vytvořit příjemné prostředí horského apartmánu podle požadavků investora. Návrh samotného interiéru byl dílčí projekt jedné části z celkové stavby apartmánového domu, který se nachází na Dolní Moravě v bezprostřední blízkosti lyžařské sjezdovky a okolní přírody.

Půdorysným uspořádáním spojením dvou jednotek vznikl prostorný apartmán o velikosti 3+kk se dvěma koupelnami a samostatným WC. Je situován v 1.np na západní světovou stranu s přímým propojením do exteriéru na terasu velkými francouzskými okny.

Dispozice apartmánu je založena na hlavním multifunkčním prostoru obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou a dvěma samostatnými ložnicemi s koupelnami. Hned za vstupem se nachází otevřená předsíň se šatnou, vstup do samostatného WC, koupelny hostí a do pokoje pro hosty, prostorově oddělený posuvnými dveřmi. Volně navazující obytná místnost s rozkládací sedačkou a krbem je na druhé straně propojena velkými posuvnými dveřmi s master ložnicí a velkou koupelnou. Hlavní ložnice, stejně jako ložnice pro hosty a obytný prostor mají velká francouzská okna na terasu doplněné venkovními dřevěnými okenicemi a vzniká tak spojení venkovního a vnitřního prostoru. Exteriérové dřevěné prvky terasy a celého objektu jsou kombinovány s omítkou ve světle hnědé barvě a titanzinkovým plechem antracitového odstínu.

Materiál, který danému interiéru dominuje, je dub halifax. Barevnost umocňují nábytky a kuchyňské spotřebiče antracitového odstínu a bílé omítky. Na podlaze apartmánu je použitá lesklá keramická dlažba s imitací travertinu. Ke komfortu a designu hlavního obytného prostoru přispívá krb se zvýrazněním a olemováním plechem antracitového odstínu s dřevěnou nikou pro uskladnění dřeva. Obklady a dlažby, použité v obou koupelnách a na WC, jsou ve stejném konceptu, kombinují teplou texturu imitace dřeva s antracitovým povrchem, doplněny dubovým nábytkem a bílými zařizovacími předměty.

Celý interiér apartmánu díky prolínání a barevného sladění použitých materiálů, obkladů, dlažeb a látek vytváří moderní, komfortní a příjemné bydlení.

Číst více

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše