28.02.2019

DEJVICKÝ DUPLEX, PRAHA

Číst více

kategorie:
Soukromý interiér (novostavba)

autor a přihlašovatel:

Monika White, LE PATIO LIFESTYLE s.r.o., www.lepatiostudio.cz

DEJVICKÝ DUPLEX, PRAHA

Manželé s malými dětmi koupili od developera půdní vestavbu v činžovním domě z 20. let. Snili o světlém interiéru s velkým společným prostorem napojeným na terasu. Zvolený koncept je založený na přírodních materiálech v industriálním duchu. Pouze pokoj pro holčičky je růžový a v budoucnu bude možné jej rozdělit na dvě dívčí království.

I když žijeme v době sociálních sítí a komunikace přes emaily je naprosto běžnou záležitostí, přece jen komunikovat s klienty, kterým prakticky vedete novostavbu, 2 roky přes emaily a skype vyžaduje speciální přístup, manažerské dovednosti při řízení několika pracovních týmů a také velkou důvěru na obou stranách.

Velikost interiéru: 155 m2 + terasa

Rozsah prací provedených designéry:

Návrh půdorysu bytu

Navržení schodiště

Zajištění dokončení interiéru od stadia hrubé stavby

Navržení vybavení na míru

Celkové vybavení interiéru

Investoři – manželé s malými dětmi- koupili od developera půdní vestavbu v činžovním domě z 20. let. V té době žili v zahraničí a na designérku Moniku White se obrátili e mailem. Proto naprostá většina dvouleté spolupráce mezi investory a designérkou probíhala na dálku. Zadáním byl vzdušný, světlý interiér s velkým společným prostorem napojeným na terasu, ale zároveň se soukromím pro každého člena rodiny. Dětský pokoj je koncipován tak, aby se v budoucnosti mohl rozdělit na 2 ložnice. Investoři a Monika White se dohodli na konceptu postaveném na přírodních materiálech v industriálním duchu: dřevo, tmavý kov, beton⁏ vše odlehčené designovými kusy nábytku. Kromě holčičího pokoje, který je ve vysněné růžové, celým bytem probíhají neutrální tóny šedé, bílé a černé doplněné tyrkysově modrou.

Monika White spolu s arch. Michaelem White nejprve navrhli půdorys bytu (původní nabízený developerem byl nevyhovující). Arch. White také navrhl samonosné kovové schodiště spojující patra bytu. Do obou koupelen bylo přivedeno denní světlo – do koupelny rodičů

Číst více

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše