28.02.2019

V PROJEKTU PORT KAROLÍNA, PRAHA

Číst více

kategorie:
Soukromý interiér (novostavba)

autor a přihlašovatel:

Ing. arch. Anna Lacová, www.annalacova.cz a SKANSKA REALITY a.s., www.reality.skanska.cz

V PROJEKTU PORT KAROLÍNA, PRAHA

Zadáním developera bylo vytvořit vzorový byt první etapy nadstandardního projektu Port Karolína. Byt byl navržen pro mladý bezdětný pár. Celkové ladění interiéru pracuje s kombinací přírodních barev a materiálů. Interiérem se prolínají detaily v měděné barvě. Originálními prvky interiéru jsou designová světla, dominantní hlavně v obývacím pokoji.

Zadání ze strany investora

Zadáním pro návrh architekta bylo vytvořit vzorový být nadstandartního projektu v Praze 8 - Karlíně. Jednalo se o byt velikosti 3+kk. Byt byl jako vzorový určen pro mladý bezdětný pár. Úrovní vybavení měl reagovat na kategorii daného developerského projektu.

Velikost interiéru

Byt velikosti 3+kk s vlastní terasou. Výměra 82,6 m2

Celkové ladění interiéru pracuje s kombinací přírodních barev a materiálů. Kombinuje plochy v matném laku barvy taupe se světlým dřevodekorem, interiér doplňuje velkoformátový keramický obklad v jemné struktuře. Celek doplňují tapety, výrazná v obývacím pokoji s navazujícími jemnými v dalších místnostech, opět v přírodních odstínech. Pracovnu doplňuje velkoformátová černobílá fotografie. Jemnými akcenty se pak uplatňuje černá barva. Sedací nábytek je ve světlých odstínech. Interiérem se prolínají detaily v měděné barvě. Originálním prvky interiéru jsou designová světla, dominantní hlavně v obývacím pokoji.

Lenoška a jídelní židle v obývacím pokoji jsou netradiční a dodávají interiéru osobitý ráz. Barevně reagují na design dekorativních světel.

Mimo sedacího nábytku byl nábytek vyroben jako atyp dle návrhu architekta. Použité materiály se v rámci jednotlivých místností opakují, jen v pracovně je pak více použita černá barva.

Okna jsou doplněna textilními závěsy v přírodním odstínu doplněné římskými roletami v témže materiálu.

Číst více

Partneři

PARTNER PRO KULTURU

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše