28.02.2019

V PROJEKTU PORT KAROLÍNA, PRAHA

Číst více

kategorie:
Soukromý interiér (novostavba)

autor a přihlašovatel:

Ing. arch. Anna Lacová, www.annalacova.cz a SKANSKA REALITY a.s., www.reality.skanska.cz

V PROJEKTU PORT KAROLÍNA, PRAHA

Zadáním developera bylo vytvořit vzorový byt první etapy nadstandardního projektu Port Karolína. Byt byl navržen pro mladý bezdětný pár. Celkové ladění interiéru pracuje s kombinací přírodních barev a materiálů. Interiérem se prolínají detaily v měděné barvě. Originálními prvky interiéru jsou designová světla, dominantní hlavně v obývacím pokoji.

Zadání ze strany investora

Zadáním pro návrh architekta bylo vytvořit vzorový být nadstandartního projektu v Praze 8 - Karlíně. Jednalo se o byt velikosti 3+kk. Byt byl jako vzorový určen pro mladý bezdětný pár. Úrovní vybavení měl reagovat na kategorii daného developerského projektu.

Velikost interiéru

Byt velikosti 3+kk s vlastní terasou. Výměra 82,6 m2

Celkové ladění interiéru pracuje s kombinací přírodních barev a materiálů. Kombinuje plochy v matném laku barvy taupe se světlým dřevodekorem, interiér doplňuje velkoformátový keramický obklad v jemné struktuře. Celek doplňují tapety, výrazná v obývacím pokoji s navazujícími jemnými v dalších místnostech, opět v přírodních odstínech. Pracovnu doplňuje velkoformátová černobílá fotografie. Jemnými akcenty se pak uplatňuje černá barva. Sedací nábytek je ve světlých odstínech. Interiérem se prolínají detaily v měděné barvě. Originálním prvky interiéru jsou designová světla, dominantní hlavně v obývacím pokoji.

Lenoška a jídelní židle v obývacím pokoji jsou netradiční a dodávají interiéru osobitý ráz. Barevně reagují na design dekorativních světel.

Mimo sedacího nábytku byl nábytek vyroben jako atyp dle návrhu architekta. Použité materiály se v rámci jednotlivých místností opakují, jen v pracovně je pak více použita černá barva.

Okna jsou doplněna textilními závěsy v přírodním odstínu doplněné římskými roletami v témže materiálu.

Číst více

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše