28.02.2019

BISTRO FRESHERIE, PRAHA

Číst více

kategorie:
Veřejný interiér I

autor a přihlašovatel:

Ing. arch. Stanislava Blažková a Ing. Martin Krupauer, A8000 s.r.o., www.a8000.cz

BISTRO FRESHERIE, PRAHA

V rámci pilotního projektu pro budoucí řetězec bister se autoři snažili navrhnout snadno zapamatovatelný interiér, ve kterém se zákazníci po celodenním shonu rádi zastaví a odpočinou si také během pracovního dne. Kromě městského bistra prostor nabízí vlastní pekárnu, cukrárnu a prodejnu italských delikates.

Bistro Fresherie je pilotní projekt pro budoucí řetězec bister, nový fresh gastronomický koncept s vlastní pekárnou, cukrárnou a prodejnou italských delikates. Svým provozem pokrývají celý den od snídaní až po večeře.

V první realizaci se definoval design pro další restaurace budoucího řetězce - snadno zapamatovatelný, s prvky které se budou v následujících realizacích opakovat, odpovídající gastronomickému konceptu. Design interiéru navozuje příjemnou atmosféru městského bistra, kde je možné si odpočinout během pracovního dne. Tomu odpovídá barevnost a materiálové řešení - jednoduché linie kovových černých prvků jsou doplněny masivním dřevem. Monochromní barevnost dává vyznít živým květinovým instalacím, které jsou součástí designu a významným stylotvorným  prvkem.  Tmavá barevnost stěn společně s vybraným osvětlením navozuje příjemnou atmosféru pro večerní posezení.

Prostorové řešení využívá výrazné prvky dané stavbou a zároveň nabízí více druhů sezení. U velké prosklené plochy je umístěn barový stůl a sezení s výhledem do ulice. Do desky stolu jsou integrovány květinové dekorace. Vyšší stoly s lavicí jsou umístěny tak, aby návštěvníci měli přehled o celém prostoru a zároveň zvýšené sezení uzavíralo prostor interiéru. Standardní jídelní stoly jsou prostorově odděleny květinovými dekoracemi.

Číst více

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše