15.03.2018

DŮM S JEZÍRKEM V PŘÍRODĚ

Číst více

kategorie:
Soukromý interiér (novostavba)

autor a přihlašovatel:

Ing. arch. Vladimír Paloušek a Ing. Miroslav Havránek; přihlašovatel: HANÁK NÁBYTEK, a.s., www.hanak-nabytek.cz

DŮM S JEZÍRKEM V PŘÍRODĚ

Na kopci nad vesnicí si majitel nechal postavit v bujné zeleni s jezírkem dům pro klidný rodinný život. Dům těží z krásy přírodním materiálů, které v interiéru převládají. Byly autory zvoleny proto, že jsou prakticky nesmrtelné, nadčasové a dodávají každému interiéru přirozený hřejivý charakter.

Majitel krásného, nově postaveného domu, situovaného na kopci nad vesnicí, si vybudoval opravdu záviděníhodné zázemí pro klidný rodinný život. Dům obklopuje zeleň a celkový dojem ještě umocňuje vybudované umělé jezírko.

Autorem této krásné jedinečné stavby je Ing. Arch. Vladimír Paloušek a architektem značky HANÁK, která dodávala interiérové vybavení a dveře dle INTERIOR CONCEPTU HANÁK, je Ing. Miroslav Havránek. Díky této spolupráci vznikl jedinečný dům, který těží z krásy přírodních materiálů, které v interiéru dominují a převládají. V době, kdy u nás převládá obliba lakovaného nábytku a decentních bílých či jemných pastelových barev v interiéru, je tento dům jasnou ukázkou, že přírodní materiály jsou nesmrtelné, dodávají každému interiéru přirozený hřejivý charakter a mají své nepopiratelné kouzlo a nadčasovost.

Zvoleným materiálem je dýha dub rustikální přírodní, která se promítla do všech pokojů a prostor. Značka HANÁK dodala do tohoto domu řadu interiérových dveří, ať už klasických otevíravých v modelu SPACE nebo luxusních dveří skrytých v obkladu. V objektu se objevuje i model FLAT. Jedny ze dveří jsou speciálně zhotoveny a upraveny pro vnitřní výtah.

Kuchyně je vyrobena v kombinovaném modelu ELITE / LINE. Ve spojeném prostoru s jídelnou a obývacím pokojem uvidíte další nábytek na míru z identického materiálu, který ladí s kuchyňským nábytkem. Jmenovitě atypický jídelní stůl, malá knihovna a solitéry pro obývací pokoj. Velkoplošné obklady jsou taktéž materiálově sladěny.

Sladěn byl i koupelnový nábytek od značky HANÁK a zajímavostí je také dodávka schodiště na míru ve stejném provedení. Značka HANÁK nezná limity. To je jednou z jejích největších předností, mezi které samozřejmě patří nadstandardní kvalita, perfektní design a dokonalé sladění nábytku a dveří na míru, které je bezkonkurenční. Jak ostatně vypovídá claim značky – Jeden domov. Jedna značka. HANÁK.

Pro tyto důvody byl výrobce HANÁK NÁBYTEK jak pro majitele, tak pro autora stavby, od počátku prakticky jasnou volbou.

Číst více

Partneři

PARTNER PRO KULTURU

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše