10.03.2018

ZAHRADA NA STĚNU, PRAHA

Číst více

kategorie:
Veřejný interiér II

autor a přihlašovatel:

Ing. Martina Malinová a Ing. Aleš Koudelka, GARDNERS – ZAHRADNÍ ARCHITEKTURA s.r.o., www.gardners.cz

ZAHRADA NA STĚNU, PRAHA

Prodejna nabízí možnost prohlídnout si veškerý sortiment naživo i s odborným komentářem. Hlavní dominantou interiéru jsou dvě velké vertikální zahrady, které skvěle prezentují samy sebe. Sekundují jim obrazy z živých květin, osázené palety a nevšední prezentace magnetických květináčů.

První kamenná prodejna firmy Gardners byla otevřena v říjnu roku 2015 kousek od pražské náplavky, ve Vyšehradské ulici. Hlavní myšlenkou bylo nejen elegantně prezentovat produkty a práci firmy, ale také vytvořit prostor pro setkávání s klienty, zákazníky i s podobně naladěnými nadšenci.
Vzhledem k rychlému rozšiřování sortimentu a nárůstu firemních zakázek začaly prostory být nedostatečné a vzešla myšlenka na stěhování. Zanedlouho se v blízkém okolí objevily ideální prostory a tak nebylo na co čekat. Již v květnu roku 2017 se prodejna přestěhovala do nových prostor na Albertov.
Zde vznikla nová zelená oáza, v níž prospívají lépe nejen všechny rostliny, ale i majitelé a zaměstnanci si užívají velkorysých prostor. Nové prostory jsou velké, vzdušné a hlavně skvěle osvětlené.
Prodejna nabízí možnost si prohlédnout veškerý sortiment pěkně naživo i s odborným komentářem. Hlavní dominantou celého prostoru jsou dvě velké vertikální zahrady, které skvěle prezentují samy sebe. Sekundují jim obrazy z živých rostlin, osázené palety a nevšední prezentace magnetických květináčů. Netradiční specialitou jsou závěsné mechové kokedamy, skleněná aerária a terária.
Největším mottem obchodu a vlastně celé firmy Gardners je nabídnout nový pohled na pěstování rostlin a ukázat zákazníkům veškeré benefity, které pěstování zeleně přináší. Květiny jsou totiž nejen krásné, ale také užitečné. Mají schopnost čistit a zvlhčovat vzduch, absorbují hluk, ochlazují a osvěžují přehřáté prostory a zachycují prach.

Číst více

Partneři

PARTNER PRO KULTURU

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše