10.03.2018

ZAHRADA NA STĚNU, PRAHA

Číst více

kategorie:
Veřejný interiér II

autor a přihlašovatel:

Ing. Martina Malinová a Ing. Aleš Koudelka, GARDNERS – ZAHRADNÍ ARCHITEKTURA s.r.o., www.gardners.cz

ZAHRADA NA STĚNU, PRAHA

Prodejna nabízí možnost prohlídnout si veškerý sortiment naživo i s odborným komentářem. Hlavní dominantou interiéru jsou dvě velké vertikální zahrady, které skvěle prezentují samy sebe. Sekundují jim obrazy z živých květin, osázené palety a nevšední prezentace magnetických květináčů.

První kamenná prodejna firmy Gardners byla otevřena v říjnu roku 2015 kousek od pražské náplavky, ve Vyšehradské ulici. Hlavní myšlenkou bylo nejen elegantně prezentovat produkty a práci firmy, ale také vytvořit prostor pro setkávání s klienty, zákazníky i s podobně naladěnými nadšenci.
Vzhledem k rychlému rozšiřování sortimentu a nárůstu firemních zakázek začaly prostory být nedostatečné a vzešla myšlenka na stěhování. Zanedlouho se v blízkém okolí objevily ideální prostory a tak nebylo na co čekat. Již v květnu roku 2017 se prodejna přestěhovala do nových prostor na Albertov.
Zde vznikla nová zelená oáza, v níž prospívají lépe nejen všechny rostliny, ale i majitelé a zaměstnanci si užívají velkorysých prostor. Nové prostory jsou velké, vzdušné a hlavně skvěle osvětlené.
Prodejna nabízí možnost si prohlédnout veškerý sortiment pěkně naživo i s odborným komentářem. Hlavní dominantou celého prostoru jsou dvě velké vertikální zahrady, které skvěle prezentují samy sebe. Sekundují jim obrazy z živých rostlin, osázené palety a nevšední prezentace magnetických květináčů. Netradiční specialitou jsou závěsné mechové kokedamy, skleněná aerária a terária.
Největším mottem obchodu a vlastně celé firmy Gardners je nabídnout nový pohled na pěstování rostlin a ukázat zákazníkům veškeré benefity, které pěstování zeleně přináší. Květiny jsou totiž nejen krásné, ale také užitečné. Mají schopnost čistit a zvlhčovat vzduch, absorbují hluk, ochlazují a osvěžují přehřáté prostory a zachycují prach.

Číst více

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše