09.03.2018

SAINT GOBAIN, PRAHA

Číst více

kategorie:
Veřejný interiér II

autor a přihlašovatel:

LABOR 13 s.r.o., www.labor13.cz

SAINT GOBAIN, PRAHA

Původní kanceláře firmy zaměřené na výrobu a vývoj materiálů používaných ve stavebnictví byly spíše konzervativní. Při novém návrhu se autoři drželi osvědčené kombinace bílé a šedé barvy, kterou oživili dřevěnými prvky a detaily. Chodby a odpočinkové zóny vyzařují pestrými barevnými akcenty.

Firma Saint Gobain sdružuje několik firem. Firmy se zabývají především výrobou a vývojem různých materiálů používaných ve stavebnictví (podhledy, skla, izolační materiály). Původní kanceláře byly spíše konzervativní a i my jsme se při návrhu drželi spíše „při zemi“. Jednotlivé kanceláře si udržují spíše konzervativní vzhled a jsou navrženy v nadčasové kombinaci šedé a bílé barvy, která je dále oživena dřevěnými prvky a detaily. V chodbách a především v odpočinkových zónách jsme řešení poněkud rozvedli a oživily barevnými akcenty. Barevné grafické motivy jsou dále použity i na stěnách, kde plní také funkci orientační (odlišují jednotlivé firmy koncernu a vymezují kuchyňky, zasedačky a odpočinkové zóny). Při návrhu jsme si také hráli s odlišnými koberci a to jak v použití odlišné barevnosti , tak i výšky a struktury kobercového vlasu.

Číst více

Partneři

PARTNER PRO KULTURU

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše