04.03.2017

PRO TŘÍČLENNOU RODINU, PRAHA

Číst více

kategorie:
Soukromý interiér (novostavba)

autor a přihlašovatel:

Eva Heinzová, PEARL-DESIGN s.r.o., www.pearl-design.cz

PRO TŘÍČLENNOU RODINU, PRAHA

Investor chtěl vytvořit praktický a hezký interiér pro tříčlennou rodinu za použití kvalitních a dobře udržovatelných materiálů. Dalším požadavkem bylo jasné oddělení klidové zóny od prostoru, který obývá rodina společně. Elegantní interiér v odstínech krémové a moka je doplněn designovými kusy nábytku a zajímavým osvětlením.

Požadavek investora: návrh 3D skica , vizualizace interiéru bytu, komplexní realizace interiéru dle odsouhlasené vizualizace.

Zadání ze strany investora: vytvořit praktický, hezký interiér pro tří člennou  rodinu . Oddělit klidovou zónu od společné zóny . Samostatně dvě koupelny – koupelna rodičů , koupelna dětí. Důraz klást na kvalitní materiály, dobře udržovatelné.

Na základě přijatých požadavků investora autoři dle půdorysu vytvořili praktický, na údržbu nenáročný interiér bytu o celkové rozloze 127 m2. Byt bude sloužit tříčlenné rodině, která preferuje moderní, ale přesto útulný interiér.

Celkový půdorys bytu je rozdělen na část, která má sloužit rodičům , část studentskou a společnou část . V této části  je situována kuchyně, jídelna a obývací pokoj, který je skleněnou stěnou oddělen od jídelní části, tak aby byl zachován požadavek na propojení těchto místností a současně ji i dovoloval samostatně uzavřít.

V interiéru byly použity velmi kvalitní materiály několika druhů dýhy v kombinaci s lakovanými plochami. Dětský pokoj a ložnice byly navrženy a vyrobeny v kombinaci, dřevodekoru s šedou unibarvou , jejíž odstíny prochází celým bytem.

Dominantou interiéru je použití luxusních interiérových prvků jako je například stůl od italské výrobce PRESSOTO či svítidlo nad jídelním stolem značky VIBIA.

“Dle našeho názoru byly splněny všechny požadavky investora a klient je velmi s realizací spokojen,” dodává autorka

Číst více

Partneři

PARTNER PRO KULTURU

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše