03.03.2017

DŮM S ČESKÝM DUBEM

Číst více

kategorie:
Soukromý interiér (rekonstrukce)

autor a přihlašovatel:

Ing. Miroslav Havránek, HANÁK NÁBYTEK a.s., www.hanak-nabytek.cz

DŮM S ČESKÝM DUBEM

Dveře, které neladí se zbytkem dřevěných povrchů v interiéru, jsou častým nešvarem českých domácností. Majitelé staršího domu se vydali jinou cestou a rozhodli se omezit výběr na jedno dřevo. Zamilovali si poctivý český dub.

Sladit dokonale interiér není nic jednoduchého. Není mnoho výrobců, kteří vyrobí opravdu kompletní nábytek na míru do celého bytu či domu a v Česku existuje jen jeden, který nejenže to umí výborně, ale vyrobí ke svému nábytku i interiérové dveře ve stejném designu a provedení. Tedy vše od jedné značky, a to včetně dveří.

Představujeme jeden z mnoha takových interiérů pod značkou HANÁK. Krásný rodinný dům je po citlivé rekonstrukci vybaven decentním designovým nábytkem na míru. Ve vzdušném, velmi příjemném prostoru domu uvidíte kuchyni HANÁK, model COMFORT s typickou decentní úchytkou v provedení lak bílá orion. Blok vysokých skříní je v provedení dub rustikální přírodní. Oba tyto materiály se objevují ve všech dalších místnostech s nábytkem HANÁK. Například v obývacím pokoji uvidíte konferenční stolek (model KS02), TV stěnu či komodu ve stejném provedení.

Již zmiňovaným výrazným prvkem domu jsou luxusní interiérové dveře HANÁK, které jsou vyráběny pouze v nejvyšší třídě HANÁK PREMIUM, tedy z prvotřídních dýh a 7vrstvého laku. Patří právem k naprosté špičce na trhu (nejen českém). V celém domě je hned několik modelů. Pod schodištěm jsou dveře, model FLAT. Nenápadné dveře, kde zcela mizí zárubně a dveřní křídlo plynule navazuje na plochu stěny. Jednoduše unikátní design se skrytou zárubní. Dveře byly vyrobeny v bílém matném laku.

Dýhované dveře v dubu rustikálním byly vybrány v modelech SPIRIT, částečně prosklené a v modelu SPACE s plným dveřním křídlem. Nelze interiér sladit víc, než že do něj pořídíte dveře v provedení a kvalitě ostatního pořizovaného nábytku. Neladící dveře jsou poměrně typickým zlozvykem českých interiérů, které by často vypadaly mnohem lépe, pokud by se na dveře nezapomínalo a kladl se na jejich vzhled a kvalitu odpovídající důraz.

V závěru se soustředíme na velkoryse prostornou šatnu s designovými skříněmi HANÁK, v jednom z nejnovějších modelů, modelu RIM. Čistý design těchto skříní je nepřekonatelný. Skříně samy o sobě dělají velký dojem a to i díky atraktivní hranové úchytce, která je v plné délce křídla. Tento nejzásadnější model inovativní kolekce skříní roku 2016 je u klientů velmi oblíbený.

Číst více

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše