02.03.2017

BYT V MARINA ISLAND, PRAHA

Číst více

kategorie:
Soukromý interiér (novostavba)

autor a přihlašovatel:

Jarmila Kopečná, PROCERAM, www.proceram.cz a MARINA ISLAND s.r.o., www.marinaisland.cz

BYT V MARINA ISLAND, PRAHA

Marina Island nabízí novým majitelům bytů nejvyšší standard bydlení v jedinečné lokalitě u Vltavy, jen několik minut od centra Prahy. Byt navozuje svojí vzdušností a prosvětlením příjemný pocit volnosti a pohodlí. Modernost a atraktivitu bytu umocňují velkorysé prosklené plochy.

Marina Island nabízí novým majitelům bytů nejvyšší standard bydlení v jedinečné lokalitě. Misí architekta bylo vytvořit výjimečné místo pro výjimečný život, které bude do jednoho celku spojovat dva rozdílné směry (východ a západ), ale především dva rozdílné světy – svět řeky, klidu a přírody na jedné straně, s rušným světem velkoměsta a společenského života na straně druhé. To vše jen několik minut od centra Prahy, v místě obklopeném prakticky ze všech stran řekou Vltavou.

Architektonická volnost při návrhu interiéru umožnila výrazné vertikální rozšíření prostoru. Jednotlivé obytné místnosti bytu se světlou výškou 2,8 m se vymykají z pohledu dnešních stavebních standardů. Svojí vzdušností a prosvětlením navozují příjemný pocit volnosti a pohodlí, který je tolik ceněn u starší zástavby v centru větších měst. Modernost a atraktivitu bytu umocňují velkorysé prosklené plochy s energeticky úspornými trojskly, které bourají tradiční hranice mezi vnitřním a vnějším prostorem. Volný, ničím nerušený výhled na řeku, ale i ruch velkoměsta, umožňuje skleněné zábradlí, které ohraničuje velkoryse řešené balkóny na obou stranách bytu.

Byt i budova samotná vysoce převyšují běžný standard na trhu: třívrstvé dřevěné podlahy s dubovou nášlapnou plochou, venkovní elektrické žaluzie, luxusně vybavená koupelna či vestavěné skříně splňují nejen funkční, ale i estetické nároky nejnáročnějších klientů. Byt je kompletně připraven na zařízení tzv. inteligentní domácnosti, která z jednoho místa (ovládacího panelu, mobilu) zajistí ovládání žaluzií, světel, klimatizace, vytápění, různých spotřebičů či hudby.

Prostorové uspořádání bytu zahrnuje obývací pokoj s kuchyní (37,5 m2), dvě ložnice (17,1 a 12,6 m2), koupelnu s WC a samostatné WC (6,1 m2a 2 m2), halu (11,2 m2), komoru (2,6 m2) a šatnu (2,9 m2). Dva balkóny mají 11,5 a 9,6 m2. Celková plocha bytu je 113,1 m2.

Samotný byt je však jen jednou součástí uceleného prostoru pro život, který mimo jiné zahrnuje i privátní zahradu, společenskou místnost určenou pro soukromé akce a oslavy, venkovní místo vyhrazené pro grilování a posezení s přáteli nebo podzemní hlídané parkoviště s myčkou aut.

Číst více

Partneři

PARTNER PRO KULTURU

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše