01.03.2017

SHOWROOM MS DESIGN, JIČÍN

Číst více

kategorie:
Veřejný interiér II

autor a přihlašovatel:

Ing. Markéta Šebíková, www.ms-design.cz

SHOWROOM MS DESIGN, JIČÍN

Majitelka vytvořila víceúčelový netradiční interiér vlastního designérského studia, kde pracuje a připravuje projekty pro klienty. Záměrem bylo zkombinovat a představit klientům co nejvíce trendy materiálů. V prostorném interiéru současně vzniklo výukové centrum pro nové designéry.

Zadáním bylo vytvořit účelný, zajímavý, příjemný a hlavně netradiční interiér, pro účely výuky nových designérů a zároveň jako „showroom“ interiérového studia MS Design. Plocha rekonstrukce je 60m2.

Rekonstruované prostory se nacházejí ve 100 let staré funkcionalistické komerční budově v Jičíně, na místě původní kotelny. Materiály byly použity z části původní (betonový strop, staré omítky, zachováno plynové potrubí)v kombinaci s obkladovými pásky, keramickými obklady, betonovými stěrkami, sklem apod..

Záměr investora byl použít co nejvíc trendových materiálů, materiálů původních, moderních prvků, nových ale i starých nábytků a vše skloubit tak, aby věci ladily a interiér působil vkusně, teple a pohodlně pro nově příchozí. Investor chtěl vytvořit studio, které by pomáhalo následně prodávat jeho práci. Zajímavost interiéru je i vybudované patro (podlážka přístupná výstupem po mlynářském schodišti) nad vstupní částí, kde je prostor na spaní. Vše je odděleno od ostatního prostoru skleněnou příčkou, díky čemuž se prostor nezmenší ale naopak. Za zmínku stojí také nevelká toaleta, kde jsou netradičně zkombinovány různé povrchy. Jsou zde použity moderní keramické obklady, černá sanita, masivní drásané olejované dřevo a velkoformátové podsvícené zrcadlo.

Nově zrekonstruované prostory tak plní funkci showroomu interiérového studia a zároveň výukového centra pro nové designéry interiérů. Je v něm zakomponována také kancelář designéra, kde se prezentují nové projekty a probíhá kontakt s klienty.

Číst více

Partneři

PARTNER PRO KULTURU

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše