09.04.2016

LIVING FORUM 5. 4. 2016

Číst více

LIVING FORUM 5. 4. 2016

Interiér roku, soutěž, která poprvé v historii tuzemského designu a architektury ukázala, jaké soukromé a veřejné interiéry u nás vznikají, zná své vítěze. Ceny byly předány 5. 4. v Centru současného umění DOX v pražských Holešovicích na závěr Living Fóra, na němž tuzemští i zahraniční architekti a další odborníci prezentovali poslední novinky ve svých oborech. Např. Luís Rebelo de Andrade, slavný portugalský architekt a autor „hadích domů“, zde představil mimořádné domy a hotely, které dokonale zapadly do portugalské krajiny a splynuly s okolním prostředím.
(PhDr. Alena Řezníčková, vedoucí redaktorka rubriky Bydlení iDnes)

 

Záměrem pořadatelů soutěže (INSTITUT BYTOVÉHO DESIGNU) bylo, aby v porotě byli jak architekti, kteří hodnotí interiér z hlediska architektonické a designové správnosti, tak také lidé, kteří vidí interiér i z jiných úhlů pohledu, z hlediska barev, toho, jak působí na emoce, zdraví i psychiku, prostě aby se do popředí dostaly takové interiéry, které budou chtít následovat běžní lidé. I tak lze popularizovat práci interiérových architektů. 

Celkem patnáctičlenná porota v čele s předsedou, profesorem Jiřím Pelclem z VŠUP v Praze, rozhodně neměla jednoduchý výběr. Architekti, designéři, výtvarníci, novináři ze specializovaných médií i další odborníci se sešli k výběru vítězů 22. 3. 2016.

Číst více

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNER KATEGORIE

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ SPONZOR ČASOMÍRY

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše