FINÁLNÍ PODOBA OCENĚNÍ INTERIÉR ROKU

FINÁLNÍ PODOBA OCENĚNÍ INTERIÉR ROKU

 

Vážení přátelé soutěže Interiér roku, milí soutěžící,
s radostí vás chceme informovat, že byla odsouhlasena definitivní podoba ocenění, které bude předáváno vítězům sedmi kategorií a absolutnímu vítězi soutěže Interiér roku 2020. Jejím autorem je letos designér Boris Klimek a přebírá tak štafetu např. po Studiu Deform, Studiu Dechem nebo Rony Pleslovi.

Svítidlo -- skleněná louče, resp. pochodeň podle názoru autora symbolizuje nejen světlo na konci tunelu, ale i pohled do budoucnosti vyjádřený prostřednictvím tradičních řemeslných postupů. „Světlo je symbolem poselství, ale i osvěty, kterou je v oblasti interiéru důležité nikdy nevzdávat… a jsem si vlastně jistý, že to platí pro každou stránku života.“ dodává Boris Klimek.

Barevnost ještě bude laděna, ale jisté je, že trofej má výšku skleněné části 43 cm, a k ní je třeba ještě připočítat rozměr kovové montáže obsahující světelný zdroj. Výroba v těchto dnech probíhá ve sklárně pana Martina Wichterleho BOMMA. 

Zároveň si dovolujeme sdělit, že náš tým v současné době zpracovává více než dvě stě interiérů přihlášených do soutěže a kontroluje správnost dodaných podkladů, případně žádá o jejich doplnění, aby tak připravil bezchybné podklady pro odbornou porotu. Ta se sejde v nejbližším možném dubnovém termínu.

02.04.2021