AKTUÁLNĚ.CZ JEDNÍM Z HL. MEDIÁLNÍCH PARTNERŮ

AKTUÁLNĚ.CZ JEDNÍM Z HL. MEDIÁLNÍCH PARTNERŮ

 

Jeden z nejčtenějších českých zpravodajských potrálů  Aktuálně.cz,  je propojen s online portálem Hospodářských novin iHned.cz a některé články dokonce sdílejí. Rovněž jsou články z obou „vyvěšovány“  na homepage vyhledávače Centrum.cz. Společnost Economia a.s. provozuje řadu renomovaných tištěných, elektronických i audiovizuálních médií a jsme pyšní na to, že se stala hlavním mediálním partnerem soutěže pro ČR.

Tituly vydavatelského domu Economia a.s.  se vyznačují největším zásahem na socioekonomickou skupinu A (nejbonitnější)  ze všech hlavních hráčů na českém trhu.  Z její cílové skupiny se tedy rekrutují lidé,  kteří mají největší zájem (ale zejména dostatečné finance),  aby využili službu architekta nebo interiérového designéra.

Economia a.s. své čtenáře mj. definuje slovy:

Tituly spol. Economia čte 66 % majitelů firem a zástupců top managementu firem a veřejné správy, pro které je hlavní hodnotou serióznost obsahu a objektivita poskytovaných informací. Economia je současně jediným českým mediálním domem, který se plně a řadou paralelních kanálů obrací k nejvýznamnější části populace – lidem, kteří rozhodují a kteří ovlivňují veřejné mínění v zemi.

 

05.12.2016