03.10.2015

VYHLÁSILI JSME SOUTĚŽ INTERIÉR ROKU

Číst více

VYHLÁSILI JSME SOUTĚŽ INTERIÉR ROKU

 

Včera na tiskové konferenci oznámil Institut detaily soutěže Interiér roku, v rámci které budou každoročně oceňovány výjimečné české soukromé i veřejné interiéry, a to v sedmi kategoriích. Uzávěrka přihlášek je 31. 1. 2016 a slavnostní vyhlášení se bude konat 5. 4. 2016. Pro jakékoliv informace pište na info@interierroku.cz. Pro přehled kategorií čtěte dále.

 

 

Cílem  ocenění Interiér roku je nejen motivovat designéry, architekty a tuzemské výrobce nábytku, ale  rovněž stát se prostřednictvím erudovaného názoru odborné poroty jakýmsi inspiračním zdrojem pro širokou veřejnost.

PŘEHLED KATEGORIÍ:

1/ Interiér roku - HLAVNÍ CENA

Cenu uděluje odborná porota a rozhoduje hlasováním. Vybírá z vítězných interiérů napříč kategoriemi.  V případě rovnosti hlasů rozhodne mezi dvěma finalisty předseda poroty.

2/ Interiér roku - SOUKROMÝ BYT (novostavba)

Cenu uděluje odborná porota a rozhoduje hlasováním. Vybírá z interiérů přihlášených do dané kategorie. V kategorii jsou zastoupeny interiéry v bytových nebo rodinných domech mladších pěti let. Návrh interiéru v jakémkoliv rozsahu musí být realizován v době od 1. 1. 2015 do 31. 12. 2015.(Součástí přihlášky musejí být minimálně čtyři fotografie, z nichž alespoň jedna musí obsahovat hlavní obytný prostor.)

3/ Interiér roku - SOUKROMÝ BYT (rekonstrukce)

Cenu uděluje odborná porota a rozhoduje hlasováním. Vybírá z interiérů přihlášených do dané kategorie. V kategorii jsou zastoupeny interiéry v bytových nebo rodinných domech starších pěti let. Rekonstrukce nebo redesigning v jakémkoliv rozsahu musejí být realizovány v době od 1. 1. 2015 do 31. 12. 2015.(Součástí přihlášky musejí být minimálně čtyři fotografie, z nichž alespoň jedna musí obsahovat hlavní obytný prostor.)

4/ Interiér roku - VEŘEJNÝ INTERIÉR (restaurace a hotely)

Cenu uděluje odborná porota a rozhoduje hlasováním. Vybírá z interiérů přihlášených do dané kategorie. V kategorii jsou zastoupeny interiéry restaurací, kaváren, čajoven atp., stejně jako interiéry hotelových pokojů. lobby nebo recepcí. Návrh interiéru, rekonstrukce nebo redesigning v jakémkoliv rozsahu musejí být realizovány v době od 1. 1. 2015 do 31. 12. 2015. (Součástí přihlášky musejí být minimálně čtyři fotografie.)

5/ Interiér roku - VEŘEJNÝ INTERIÉR (obchody a služby)

Cenu uděluje odborná porota a rozhoduje hlasováním. Vybírá z interiérů přihlášených do dané kategorie. V kategorii jsou zastoupeny interiéry obchodů, kadeřnictví, cestovních kanceláří atp. Návrh interiéru, rekonstrukce nebo redesigning v jakémkoliv rozsahu musejí být realizovány v době od 1. 1. 2015 do 31. 12. 2015. (Součástí přihlášky musejí být minimálně čtyři fotografie.)

6/ Interiér roku - CENA GENERÁLNÍHO PARTNERA

Cenu uděluje odborná porota, která vybírá ze sedmi návrhů generálního partnera, a to napříč kategoriemi. 

7/ Interiér roku - CENA NOVINÁŘŮ

Cenu udělují zástupci prestižních médií, a to ze semifinalistů ve všech kategoriích.

Číst více

Galerie

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNER KATEGORIE

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ SPONZOR ČASOMÍRY

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše