01.06.2020

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ PŘESUNUTO NA 22. ZÁŘÍ

Číst více

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ PŘESUNUTO NA 22. ZÁŘÍ

 

Vážení přihlašovatelé
a přátelé soutěže Interiér roku,

na základě vyhodnocení současné situace, zralé úvahy a domluvy s pražským Centrem současného umění DOX jsme se rozhodli jako definitivně platný termín pro konání kongresu LIVING FORUM, a tedy i datum vyhlášení výsledků pátého ročníku soutěže INTERIÉR ROKU, zvolit úterý 22. září 2020.

Stále ještě platný nutný rozestup osob by nám nyní nedovolil pozvat víc než třetinu soutěžících. Nedovedeme si představit, že budeme losovat, kdo může přijít a kdo nikoliv. Maximální počet tří set osob zase neumožňuje vejít se do kapacity sálu i s obsluhou techniky a dalším personálem.

Vzhledem k tomu, že např. i velká divadla (po technické stránce řeší de facto totéž) plánují zahájit sezónu v září, považujeme tento krok za správné rozhodnutí. Než předprázdninový kompromis, raději volíme poprázdninovou kvalitu.

Věříme, že se během prázdnin podaří život celé společnosti dostatečně stabilizovat.

Uvědomujeme si, že i přes současný pozitivní vývoj a naše očekávání existuje riziko, že se může situace zhoršit. Pokud by se tak stalo, vyhlášení výsledků soutěže Interiér roku ani tak už odkládat nebudeme. V úterý 22. 9. 2020 se buď všichni sejdeme osobně v DOXu nebo na tentýž termín najdeme jiné alternativní řešení.

Za pořadatele
INSTITUT BYTOVÉHO DESIGNU
Petr Tschakert

Číst více

Galerie

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNER KATEGORIE

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ SPONZOR ČASOMÍRY

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše