07.06.2021

VÍTĚZE ŠESTÉHO ROČNÍKU VYHLÁSÍME 21. 9. 2021

Číst více

VÍTĚZE ŠESTÉHO ROČNÍKU VYHLÁSÍME 21. 9. 2021

 

Po zralé úvaze jsme se rozhodli přesunout termín mezinárodního kongresu Living Forum, v jehož závěru budou už tradičně vyhlášeni vítězové jednotlivých kategorií a absolutní vítěz šestého ročníku soutěže Interiér roku, a to na úterý 21. září 2021. Akce se bude opět konat v pražském Centru současného umění DOX.

Přes poměrně nadějnou epidemickou situaci neprobíhalo v posledních týdnech rozvolňování protiepidemických opatření tempem, které by nám dávalo šanci připravit a udržet standardní rozsah a kvalitu eventu, pokud by se konal předprázdninovém období. Všechny přihlášené interiéry jsou už umístěny na našich webových stránkách a na katalogu stále pracujeme. Ceny pro vítěze navržené designérem Borisem Klimkem a vyrobené sklárnou pana Martina Wichterleho Bomma už čekají na své držitele.
          Všichni přihlašovatelé budou včas obesláni pozvánkami a po potvrzení účasti také vstupenkami. Naši mediální partneři průběžně představují přihlášené interiéry na svých webech a stránkách.

Číst více

Galerie

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše