17.10.2019

STUDIO DECHEM NAVRHUJE CENY PRO INTERIÉR ROKU

Číst více

STUDIO DECHEM NAVRHUJE CENY PRO INTERIÉR ROKU

 

Autory osmi cen navržených opět speciálně pro tento ročník budou absolutní vítězové Czech Grand design z roku 2014, kteří se vepsali do povědomí např. prací pro Ligne Roset, designéři a sklářští výtvarníci Michaela Tomišková a Jakub Janďourek (STUDIO DECHEM). Opět se bude jednat o skleněné plastiky, které vyrobí sklárna pana Martina Wichterleho BOMMA. -- V předchozích letech byli autory cen například Rony Plesl, Studio Deform nebo malíři David Saudek a Ivan Komárek.

DECHEM studio bylo založeno v Praze v roce 2012 Michaelou Tomiškovou a Jakubem Janďourkem, kteří se zaměřují na design produktů. Vždy věnují zvláštní pozornost tradičním českým řemeslným technikám a překvapivé souvislosti jejich různých forem. Maximální péči věnují všem fázím života produktu od návrhu a prototypování přes technologický vývoj až po výrobu, balení a distribuci. Významnou částí jejich práce jsou projekty svítidel a bytových doplňků připravovaných na míru do interiérů soukromých bytů, rezidencí i veřejných prostor. Jsou též tvůrci podoby kolekcí svítidel KAVALIER DESIGN pro společnost KAVALIERGLASS a PHENOMENA pro sklárnu Bomma.

Číst více

Galerie

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNER KATEGORIE

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ SPONZOR ČASOMÍRY

PARTNER FASHION SHOW

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše