22.11.2019

SPOLUPRÁCE HAGER SE ČLENEM POROTY RONY PLESLEM

Číst více

SPOLUPRÁCE HAGER SE ČLENEM POROTY RONY PLESLEM

 

Partnerem pátého ročníku soutěže Interiér roku je také společnost Hager, která se v oblasti vypínačů vždy orientovala na mimořádný design a kvalitní provedení. To dokládá i spolupráce se členem poroty designérem a profesorem pražské Vysoké školy uměleckoprůmyslové Rony Pleslem, který navrhl vypínač v rámci programu Hager Manufaktura a použil na něm klasický brus zvaný Spitzstein.

Brus Spitzstein používá Rony Plesl zejména na návrzích luxusních skleněných karaf a dóz. Malé pravidelné čtverečky jsou vybroušeny do tvaru pyramidy a vytváří tak trojrozměrný efekt navozující dojem perlivé elegance. Brus zvolil rovněž na rozměrné vázy, které se staly symbolem ocenění Interiér roku za období 2018 a které Rony Plesl navrhoval pouze pro tento ročník.

S kvalitním designem je spojena i značka vypínačů Berker, které přibyly do rodiny Hager v roce 2010. Oblíbil si je také zakladatel dnes již kultovní školy Bauhaus Walter Gropius a nadšeně je používal. Během nedávné důkladné rekonstrukce byly do budov spjatých s Bauhausem v německém Dessau vypínače Berker použity znovu. Slavný Bauhaus však nemá se značkou Berker společné jen vypínače, ale i datum narození, a to rok 1919.

Zmíněné produkty prodává Concept store MONOBRAND.

 

 

Číst více

Galerie

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNER KATEGORIE

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ SPONZOR ČASOMÍRY

PARTNER FASHION SHOW

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše