18.11.2018

RONY PLESL NAVRHNE CENU ZA INTERIÉR ROKU 2018

Číst více

RONY PLESL NAVRHNE CENU ZA INTERIÉR ROKU 2018

 

Symbolem ocenění INTERIÉR ROKU je vždy hodnotné umělecké dílo. Cena je pro každý rok již tradičně navrhována jiným autorem. V minulosti si vítězové sedmi kategorií odnesli například akryly Davida Saudka, originální koláže Ivana Komárka nebo skleněné vázy studia Deform. Letos se úkolu navrhnout ocenění zhostil známý designér a profesor pražské Vysoké školy uměleckoprůmyslové RONY PLESL, který je například rovněž autorem sošky Českého lva.. Plastiky vyrobí sklárna Bomma vlastněná vnukem vynálezce kontaktních čoček Martinem Wichterlem.

Dovolujeme si vám tímto oficiálně oznámit, že pořadatel soutěže INTERIÉR ROKU, tedy INSTITUT BYTOVÉHO DESIGNU vyhlásil další (už čtvrtý) ročník soutěže. Soutěžit mohou profesionální interiéry z České republiky i Slovenska. Uzávěrka přihlášek je 20. 2. 2019. O vítězích rozhoduje osmnáctičlenná mezinárodní porota, kterou opět vede prof. akad. arch. Jiří Pelcl dr.h.c., prorektor Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze.

Pro více informací pište na: info@interierroku.cz

Číst více

Galerie

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNER KATEGORIE

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ SPONZOR ČASOMÍRY

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše