15.10.2019

PŘÍPRAVA LIVING FORA 2020 JE V PLNÉM PROUDU

Číst více

PŘÍPRAVA LIVING FORA 2020 JE V PLNÉM PROUDU

 

Další kongres o bydlení, designu a architektuře LIVING FORUM se bude konat opět v Centru současného umění DOX, a to v úterý 31. 3. 2020. Jeho tématem jsou tentokrát EMOCE, NÁLADA… A SYMBOLIKA PROSTORU.
Emoce a nálada prostoru bývají tvořeny mnoha faktory, včetně světla, barev, materiálů…, ale také našeho subjektivního nastavení, povahy, stejně jako vzpomínek. Právě vizuální zkušenost nám dovoluje hledat subtilní symboliku jednotlivostí, z nichž se jako pestrá mozaika skládá každý interiér. Jen díky tomu dokážeme i ve zcela novém prostředí „zakotvit“ a otevřít se mu. -- Existuje vůbec recept na interiér, do nějž se vracíme s důvěrou a rádi?
Jako vždy budou v závěru Living Fora oznámeni vítězové soutěže Interiér roku za období 2019.

Galerie

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNER KATEGORIE

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ SPONZOR ČASOMÍRY

PARTNER FASHION SHOW

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše