07.12.2019

PŘIHLAŠOVÁNÍ DO PÁTÉHO ROČNÍKU SOUTĚŽE JE V PLNÉM PROUDU

Číst více

PŘIHLAŠOVÁNÍ DO PÁTÉHO ROČNÍKU SOUTĚŽE JE V PLNÉM PROUDU

 

Přihlašování do pátého ročníku soutěže Interiér roku (za období 2019) je v plném proudu. Soutěž se snaží propagovat skvělé soukromé i veřejné interiéry v očích široké veřejnosti a posilovat tak povědomí o nutnosti profese architekta a interiérového designéra, a to zejména prostřednictvím masových médií. Mezi mediálními partnery Interiéru roku je více než dvacet nejvýznamnějších tištěných a elektronických médií z ČR i SR. (přihlášku najdete zde)

Do soutěže mohou být přihlášeny interiéry z Čech i ze Slovenska. Uzávěrka soutěže je 20. 2. 2020. 

Předsedou osmnáctičlenné mezinárodní poroty je opět prorektor Vysoké školy uměleckoprůmyslové prof. akad. arch. Jiří Pelcl a členy jsou například italská architektka Daniela Colli, režisérka a producentka Hana Třeštíková, malíř David Saudek nebo designér Rony Plesl.

Záštitu pátému ročníku soutěže udělili předseda Senátu Poslanecké sněmovny ČR, ministr kultury ČR, ministr průmyslu ČR, hlavní město Praha a starosta městské části Praha 7. 

Autory samotných cen navržených opět speciálně pro tento ročník budou absolutní vítězové Czech Grand design z roku 2014, kteří se vepsali do povědomí např. prací pro Ligne Roset designéři Michaela Tomišková a Jakub Janďourek (STUDIO DECHEM). Opět se bude jednat o skleněné plastiky, které vyrobí sklárna pana Martina Wichterleho BOMMA.

Vítězové budou již tradičně oznámeni jako vrcholný bod kongresu o bydlení, designu
a architektuře Living Forum, který se bude konat v úterý 31. 3. 2020 v pražském Centru současného umění DOX. Jeho téma je tentokrát Emoce, nálada… a symbolika prostoru. Jste srdečně zváni.

Číst více

Galerie

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNER KATEGORIE

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ SPONZOR ČASOMÍRY

PARTNER FASHION SHOW

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše