03.01.2016

PF OD SALONE DEL MOBILE MILANO

Číst více

PF OD SALONE DEL MOBILE MILANO

 

V poštovní schránce jsme objevili klasické papírové PF od pořadatele Salone Del Mobile v Miláně. Je úžasné, že ještě někdo rozesílá „péefka“ v jiném formátu než pdf, jpg nebo gif! Ano, asi byl obětován nějaký strom, ale na druhou stranu takové PF nikdy nespadne do spamu…, a navíc se ho lze dotknout.

Milánské Salony nábytku jsou celosvětově nejvýznamnější akcí v oblasti interiéru. Právě na nich výrobci představují horké novinky a žurnalisté z celého světa načerpávají globální trendy. Salony nábytku byly založeny v roce 1961, a to původně jako veletrh pro podporu vývozu italského nábytku. Dnes se jich účastní výrobci z celého světa a veletrh je součástí milánského design weeku. V roce 2015 se veletrhu zúčastnilo 311 000 návštěvníků. V tomto roce se Salone del Mobile koná od 12. do 17. dubna.

Číst více

Galerie

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNER KATEGORIE

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ SPONZOR ČASOMÍRY

PARTNER FASHION SHOW

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše