12.03.2020

NOVÝ TERMÍN VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ JE 2. 6. 2020

Číst více

NOVÝ TERMÍN VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ JE 2. 6. 2020

 

Vážení přihlašovatelé
a přátelé soutěže INTERIÉR ROKU,

je nám to nesmírně líto, ale vzhledem k nařízení Bezpečnostní rady státu jsme nuceni termín konání mezinárodního kongresu o bydlení architektuře a designu Living Forum a s ním související vyhlášení výsledků soutěže INTERIÉR ROKU 2019 posunout.

Akce se tedy NERUŠÍ a proběhne v nezměněné kvalitě, ale v jiném termínu!

Všechny přihlášené interiéry jsou textově a graficky zpracovány a připraveny k tisku. Ceny pro vítěze kategorií a absolutního vítěze, které speciálně pro tento ročník navrhlo Studio DECHEM, byly již vyrobeny a těší se na své majitele. Jedná se o skutečně rozměrné třinácti kilové originály (fotografii přikládáme)

Nový termín Living Fora a tedy i vyhlášení výsledků soutěže Interiér roku 2019 je úterý 2. 6. 2020. Akce se koná na stejném místě, tedy v pražském Centru současného umění DOX.

Věříme, že akce proběhne mnohem příjemněji a klidněji než v situaci, kdy se řada lidí obává o zdraví. Jsme rovněž přesvědčeni, že díky novému termínu i média ochotněji přesunou část svého zájmu od epidemiologické situace k výjimečným interiérům, které byly do soutěže přihlášeny. Zaslouží si to.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás druhého června.

Za pořadatele
INSTITUT BYTOVÉHO DESIGNU
Petr Tschakert

Číst více

Galerie

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNER KATEGORIE

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ SPONZOR ČASOMÍRY

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše