10.03.2022

HLASOVÁNÍ VEŘEJNOSTI A VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ

Číst více

HLASOVÁNÍ VEŘEJNOSTI A VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ

Novinkou sedmého ročníku soutěže je možnost hlasování v každé z kategorií. O jednom z vítězů nyní vedle odborné a novinářské poroty tedy rozhoduje také široká veřejnost.

Autoři vítězného interiéru budou ocenění v samostatné kategorii nazvané Hlasování veřejnosti – Cena ČSOB Stavební spořitelny. Symbolem vítězství v každé z devíti kategorií je letos světelný objekt navržený art direktorem a designérem sklárny Bomma panem Václavem Mlynářem.

Při hlasování je nutné zadat emailovou adresu, která však slouží pouze k verifikaci hlasovacího procesu. Hlasování je třeba potvrdit ve zprávě, která obratem dorazí na uvedenou adresu. Pořadatel garantuje, že adresa nebude nijak zneužita, ani předána třetím stranám.

Hlasování bylo zahájeno u příležitosti spuštění těchto nových webových stránek soutěže. Pokud na nich objevíte chybu, prosíme o toleranci a žádáme vás, abyste na ni upozornili prostřednictví emailu: info@interierroku.cz. Zatím můžete nahlížet pouze do aktuálního ročníku, v němž je přihlášeno přesně 200 interiérů, které všechny byly dokončeny v minulém roce. V nejbližších týdnech postupně zveřejníme také interiéry z předchozích šesti ročníků. Za celou historii soutěže do ní bylo přihlášeno neuvěřitelných 1 196 interiérů.

Vítězové soutěže Interiér roku za období 2021 budou oznámeni jako vrcholný bod mezinárodního kongresu o bydlení, designu a architektuře Living Forum, a to v úterý 26. 4. 2022 v pražském Centru současného umění DOX.

Záštitu sedmému ročníku soutěže poskytl Senát Parlamentu ČR, Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, Ministerstvo kultury SR, Ministr kultury ČR, Magistrát hl. m. Prahy a starosta městské části Praha 7.

Číst více

Galerie

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše