02.04.2021

FINÁLNÍ PODOBA OCENĚNÍ INTERIÉR ROKU

Číst více

FINÁLNÍ PODOBA OCENĚNÍ INTERIÉR ROKU

 

Vážení přátelé soutěže Interiér roku, milí soutěžící,
s radostí vás chceme informovat, že byla odsouhlasena definitivní podoba ocenění, které bude předáváno vítězům sedmi kategorií a absolutnímu vítězi soutěže Interiér roku 2020. Jejím autorem je letos designér Boris Klimek a přebírá tak štafetu např. po Studiu Deform, Studiu Dechem nebo Rony Pleslovi.

Svítidlo -- skleněná louče, resp. pochodeň podle názoru autora symbolizuje nejen světlo na konci tunelu, ale i pohled do budoucnosti vyjádřený prostřednictvím tradičních řemeslných postupů. „Světlo je symbolem poselství, ale i osvěty, kterou je v oblasti interiéru důležité nikdy nevzdávat… a jsem si vlastně jistý, že to platí pro každou stránku života.“ dodává Boris Klimek.

Barevnost ještě bude laděna, ale jisté je, že trofej má výšku skleněné části 43 cm, a k ní je třeba ještě připočítat rozměr kovové montáže obsahující světelný zdroj. Výroba v těchto dnech probíhá ve sklárně pana Martina Wichterleho BOMMA. 

Zároveň si dovolujeme sdělit, že náš tým v současné době zpracovává více než dvě stě interiérů přihlášených do soutěže a kontroluje správnost dodaných podkladů, případně žádá o jejich doplnění, aby tak připravil bezchybné podklady pro odbornou porotu. Ta se sejde v nejbližším možném dubnovém termínu.

Číst více

Galerie

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNER KATEGORIE

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ SPONZOR ČASOMÍRY

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše