30.01.2024

DEVÁTÝ INTERIÉR ROKU MÁ NOVOU KATEGORII ZAHRANIČNÍCH MÉDIÍ

Číst více

DEVÁTÝ INTERIÉR ROKU MÁ NOVOU KATEGORII ZAHRANIČNÍCH MÉDIÍ

Ocenění Interiér roku bylo v devátém ročníku rozšířeno o devátou soutěžní kategorii nazvanou CENA ZAHRANIČNÍCH MÉDIÍ. Pořadatel Institut bytového designu v Praze navázal úzkou spolupráci s řadou magazínů např. z Itálie, Švédska, Dánska nebo Španělska. 

Jejich zástupci budou v nové kategorii hlasovat tak, že vyberou finalisty a vítěze napříč ostatními kategoriemi soukromého i veřejného interiéru. Někteří z šéfredaktorů dokonce přijedou 14. 5. 2024, aby osobně předali ocenění v pražském Centru současného umění DOX. Mezi tituly nechybí např. španělský magazín Manera, prestižní italský časopis Dentrocasa, portugalský magazín Urbana,  švédská RESIDENCE, italský časopis Casa Facile nebo Ville & Casali, dánský časopis RUM a další. Autoři oceněného vítězného interiéru získají světelný objekt navržený designérkou Kateřinou Handlovou, stejně jako vítězové ostatních kategorií. 

Záštitu devátému ročníku soutěže poskytla předsedkyně Poslanecké sněmovny ČR, Senát Parlamentu ČR, Ministerstvo kultury ČR, Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, Magistrát hl. m. Prahy a starosta městské části Praha 7.

Číst více

Galerie

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNER KATEGORIE

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ SPONZOR ČASOMÍRY

PARTNER FASHION SHOW

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše