15.01.2022

CENY ZA INTERIÉR ROKU 2021 NAVRHNE VÁCLAV MLYNÁŘ

Číst více

CENY ZA INTERIÉR ROKU 2021 NAVRHNE VÁCLAV MLYNÁŘ

 

Václav Mlynář je součástí výrazné mladé vlny českých designérů. Jeho práce kombinuje inovativní technická řešení, stejně jako zkoumání materiálů a progresivní design. V tvorbě podoby ocenění Interiér roku navazuje na autory z minulých ročníků, kterými byli například Rony Plesl, Boris Klimek, Jakub Pollág nebo Michaela Tomišková a Jakub Janďourek. Skleněné solitéry vyrobí opět sklárna Martina Wichterleho Bomma.

Pochází z umělecké rodiny, takže jeho osobní touha po tvůrčím vyjádření není překvapivá. Po studiích a letech práce v České republice, Dánsku a Londýně spoluzaložil design Studio deFORM a později kreativní studio MONUMENT Office. Jeho portfolio zahrnuje kromě produktového designu také interiéry pro maloobchody, výstavy a další projekty kombinující design s architekturou. Od roku 2017 působí jako kreativní ředitel BOMMA. Všechny kolekce svítidel vznikají pod jeho dohledem a některé také sám navrhl.

Václav Mlynář je držitelem dvou ocenění Czech Grand Design, dvou mezinárodních cen za design ELLE DECOR, ceny POPAI, dvou cen Designbloku a řady dalších tuzemských i mezinárodních ocenění.

Vítězové kategorií a absolutní vítěz si převezmou devět cen, a to jako vždy v závěru kongresu o bydlení, designu a architektuře Living Forum v pražském Centru současného umění DOX. -- Akce se koná 26. 4. 2022.

Záštitu nad sedmým ročníkem soutěže Interiér roku poskytl Senát Parlamentu ČR, Ministerstvo kultury ČR, Magistrát hlavního města Prahy
a starosta městské části Praha 7.

Číst více

Galerie

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše