24.10.2023

CENU PRO DEVÁTÝ ROČNÍK NAVRHNE KATEŘINA HANDLOVÁ

Číst více

CENU PRO DEVÁTÝ ROČNÍK NAVRHNE KATEŘINA HANDLOVÁ

Podoba ocenění Interiér roku je každý rok navrhována jiným designérem. Pro devátý ročník se této role ujala Kateřina Handlová.

Kreativní ředitelka sklárny Rückl letos pro zmíněnou značku vyvzorovala mj. dvě skvělé kolekce HERO.INE a Spirit, ale je také autorkou úspěšných svítidel Shibari pro sklárnu BOMMA. V minulosti pracovala pro společnost Lasvit v Dubai nebo značku Swarovski v Innsbrucku.

Kateřina Handlová hledá kořeny tvorby zejména mimo oblast skla a nezastírá fascinaci Haute Couture. Sklo konfrontuje s materiály jako kůže, provazy nebo třeba porcelán. Podoba ocenění Interiér roku je vždy jakousi zhmotněnou metaforou interiérové tvorby. V případě návrhu ceny nás tedy letos jistě čeká osvěžující vlna originality.

Do devátého ročníku soutěže se mohou už nyní hlásit architekti a interiéroví designéři z České i Slovenské republiky. Uzávěrka přihlášek je 28. 2. 2024 a vítězové budou vyhlášeni jako obvykle v pražském Centru současného umění DOX, a to v úterý 14. 5. 2024.

Účastnit se mohou soukromé i veřejné interiéry, které byly navrženy profesionály a v souladu s pravidly dokončeny výhradně v roce 2023.

Číst více

Galerie

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNER KATEGORIE

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ SPONZOR ČASOMÍRY

PARTNER FASHION SHOW

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše