05.12.2016

AKTUÁLNĚ.CZ JEDNÍM Z HL. MEDIÁLNÍCH PARTNERŮ

Číst více

AKTUÁLNĚ.CZ JEDNÍM Z HL. MEDIÁLNÍCH PARTNERŮ

 

Jeden z nejčtenějších českých zpravodajských potrálů  Aktuálně.cz,  je propojen s online portálem Hospodářských novin iHned.cz a některé články dokonce sdílejí. Rovněž jsou články z obou „vyvěšovány“  na homepage vyhledávače Centrum.cz. Společnost Economia a.s. provozuje řadu renomovaných tištěných, elektronických i audiovizuálních médií a jsme pyšní na to, že se stala hlavním mediálním partnerem soutěže pro ČR.

Tituly vydavatelského domu Economia a.s.  se vyznačují největším zásahem na socioekonomickou skupinu A (nejbonitnější)  ze všech hlavních hráčů na českém trhu.  Z její cílové skupiny se tedy rekrutují lidé,  kteří mají největší zájem (ale zejména dostatečné finance),  aby využili službu architekta nebo interiérového designéra.

Economia a.s. své čtenáře mj. definuje slovy:

Tituly spol. Economia čte 66 % majitelů firem a zástupců top managementu firem a veřejné správy, pro které je hlavní hodnotou serióznost obsahu a objektivita poskytovaných informací. Economia je současně jediným českým mediálním domem, který se plně a řadou paralelních kanálů obrací k nejvýznamnější části populace – lidem, kteří rozhodují a kteří ovlivňují veřejné mínění v zemi.

 

Číst více

Galerie

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNER KATEGORIE

HLAVNÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ SPONZOR ČASOMÍRY

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše