08.06.2021

211 PŘIHLÁŠENÝCH INTERIÉRŮ

Číst více

211 PŘIHLÁŠENÝCH INTERIÉRŮ

 

Do šestého ročníku soutěže Interiér roku je přihlášeno 211 interiérů, které všechny vznikly v roce 2020. Aktuální ročník tedy tak jako každý rok vytváří jakousi mapu nejlepších českých a slovenských interiérů rámovanou dvanácti měsíci a prostřednictvím mediálních partnerů je představuje široké veřejnosti jako inspiraci, ale také aby podpořil nezastupitelnou roli architekta a interiérového designéra při tvorbě vnitřního prostoru.

Nejsilněji je zastoupena kategorie rekonstrukce soukromého interiéru, kam se hlásí 52 projektů, ale nepřehlédnutelná je také Interiér roku – Somfy (kanceláře, huby a coworkingová centra) se 44 přihlášenými projekty. Mezi skvělými interiéry nechybí ani kostely, školy, obchody nebo hotely. Pro některé restaurace je účast v soutěži v důsledku nedávného lockdownu de facto jejich premiéra.

Všichni přihlašovatelé budou včas obesláni pozvánkami a po potvrzení účasti také vstupenkami. Naši mediální partneři přihlášené interiéry průběžně představují na svých webech a stránkách.

Číst více

Galerie

Partneři

OFICIÁLNÍ VŮZ

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše