PARTNEŘI PŘEDNÁŠKY FENG SHUI

PARTNEŘI PŘEDNÁŠKY FENG SHUI

VELUX

Společnost VELUX je světovým leaderem ve výrobě střešních oken, žaluzií a rolet nebo světlovodů, tedy nezbytných stavebních komponentů, které souvisí se světlem a ventilací v interiérech pod šikmou střechou.

Název VELUX nese také stejnojmenná skupina výrobních závodů, které se nacházejí v 11 zemích světa, přičemž obchodní zastoupení mají ve více než 35 zemích. Ve skupině pracuje přibližně 10.000 zaměstnanců, z toho asi tři tisíce přímo v Dánsku, severně od Kodaně ve městě Horsholm, kde se také nachází centrála společnosti. 

 

GEBERIT

Skupina Geberit je lídrem na evropském trhu sanitárních produktů
s globální působností. Funguje jako ucelená skupina s velmi silným lokálním zastoupením ve většině evropských zemí a poskytuje prvotřídní kvalitu v oblasti sanitárních technologií a koupelnové keramiky. 

Geberit má 35 výrobních závodů, z nichž 6 je v zámoří. Centrála společnosti se nachází v Rapperswil-Jona ve Švýcarsku. Skupina Geberit zaměstnává 12 000 zaměstnanců ve více než 40 zemích světa a generuje obrat ve výši 2,6 miliard švýcarských franků. 

PHILIPS LIGHTING

Společnost Philips Lighting je mimo jiné světovým lídrem connected lighting, tedy propojených osvětlovacích systémů. Společnost vyznává heslo, že světlo nemusí být používáno "pouze" ke svícení, ale lze jím doslova zlepšovat a měnit svět.

Společnost Philips Lighting provozuje rovněž tzv. Lighting University, kde nabízí velké množství výukových materiálů pro každého, kdo se chce vzdělávat v oblasti osvětlení.