PARTNEŘI AKTUÁLNÍHO ROČNÍKU

PARTNEŘI AKTUÁLNÍHO ROČNÍKU

 

BOMMA

Sklárna BOMMA otevřená v roce 2012 ve Světlé nad Sázavou disponuje nejen technologickým zázemím, ale také výjimečně kvalitním křišťálem.
Z lokálního výrobce se záhy stala světově uznávanou společností. Má za sebou spolupráci se značkami Chanel, Dior, Aston Martin i úspěchy v oblasti designu (RedDot, Czech Grand Design). Jejími artdirektory jsou od tohoto roku Václav Mlynář a Jakub Pollág (studio DEFORM). BOMMA se v současnosti specializuje na originální designové světelné objekty.

AGC GLASS

Glastetik, která sdružuje několik českých sklenářských firem zabývajících se instalacemi designových skel do interiéru po celé České republice. Síť Glastetik nabízí komplexní služby v oblasti (nejen) interiérových skel, od zaměření po instalaci. Specializací sklenářských firem v síti Glastetik jsou skleněné obklady, dveře, dělicí příčky, zrcadla, rámování obrazů a další sklenářské práce jako například přesklívání oken. Sklenáři v síti Glastetik pracují výhradně se skly společnosti AGC Glass Europe.

 Kliky M&T

Společnost M&T se vyznačuje osobitým přístupem a přednostmi, které značku výrazně charakterizují, a to výrobou designových řad klik z masivní mosazi, technologicky vyspělým zázemím, ale zároveň velkým podílem ruční práce s neustálými inovacemi a precizním řešením všech detailů výrobků.
Základem je tradiční česká strojírenská výroba, která umožňuje profesionálně vyvíjet nové konstrukční řešení, zavádět nové výrobní a technologické postupy, navrhovat inovativní designy, vše se značkou M&T.

Společnost RAVAK vytváří komplexní řešení moderních koupelen v podobě ucelených konceptů. Akrylátové vany s možností osazení vanovou zástěnou, sprchové kouty a dveře, a to i v atypickém provedení, sprchové vaničky, odtokové žlaby a vpusti. Nechybí umyvadla, sanitární keramika (WC, bidety a keramická umyvadla), koupelnový nábytek, vodovodní baterie a široká škála koupelnových doplňků. Výrobky RAVAK s originálním autorským designem se pravidelně umisťují v nejprestižnějších světových soutěžích v oboru designu. 

UBM DEVELOPMENT

Společnost UBM je vedoucím evropským hotelovým developerem. Strategické zaměření upírá zejména na tři typy nemovitostí – hotely, bydlení a kancelářské budovy, a to především na třech preferovaných trzích: Německu, Rakousku a Polsku.

Kromě běžné nové výstavby zahrnují její aktivity také rozvoj městských částí a velkých územních celků, stejně jako jejich revitalizaci.

Od roku 2016 jsou akcie společnosti UBM zapsány v segmentu Prime Market Vídeňské burzy.

HAFELE

Häfele je mezinárodní společnost nabízející systémy nábytkového nebo stavebního kování a elektronické systémy řízení vstupu. 

Společnost Häfele založili v roce 1923 dva tehdy velmi mladí muži Adolf Häfele a Hermann Funk, a to uprostřed vrcholící světové krize.

Zajímavostí je, že ve třicátých letech vydali úplně první katalog nábytkového kování na světě. Měl náklad 20 000 výtisků.

SAPELISAPELI je od svého založení ryze českou rodinnou firmou, která sází na kvalitu českých výrobků.V roce 2019 přineslo SAPELI po několikaletém vývoji ve spolupráci s uznávaným českým designérem Petrem Novaguem na trh inovaci v podobě patentovaného otevírání dveří MUTEO. Po oceněních Red Dot, International Design Award a A´Design Award získalo MUTEO jako vůbec první český výrobek ocenění German Innovation Award ´19 GOLD.

V našem sortimentu naleznete dřevěné podlahyvinylové podlahy, laminátové podlahySPC minerální podlahymarmoleumekologické podlahy od významných dodavatelů značek Kährs, Wineo, Bauwerk, Arbiton, Classen, mFLOR, 1FLOOR, KPP, Forbo, Polarwood a 2tec2. Ke všem typům podlah Vám nabízíme rovněž bohaté příslušenství jako jsou lišty, podložky, schodové hrany, prostředky na čištění a údržbu, nářadí a chemie od značek Küberit, Desono, Bolta, K-Produkt, Uzin, PCI, Dr. Schutz, Mirel a další.

HANSGROHE

Světový leader ve výrobě baterií a sprch Hansgrohe nese jméno po zakladateli Hansu Grohe, který v roce 1901 založil malou lisovnu kovových výrobků v Schiltachu v německém Schwarzwaldu. Zde se také stále nachází kreativní centrum a vedení společnosti.

Do skupiny Hansgrohe patří rovněž designová značka AXOR, která je určena zejména pro luxusní koupelny a kuchyně.