MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

MUJ DUM

Můj dům je tradiční časopis o bydlení v rodinných domech seznamuje každý měsíc zájemce o bydlení v domě s nejlepšími individuálními i typovými novostavbami a důmyslnými rekonstrukcemi. Téma zahrady považujeme za stejně důležité jako stavbu domu a proto spolupracujeme s nejlepšími odborníky z oblasti zahradní architektury. Šéfredaktorkou je Markéta Klocová.

DUM A ZAHRADA

Dům & zahrada je měsíčník, který se komplexně zaměřuje na rodinný dům. Věnuje se zejména jeho architektuře, stavbě, rekonstrukci, vybavení a zařízení interiéru a úpravě zahrady.

Dům & zahrada přináší návštěvy pozoruhodných rodinných domů, názory architektů a odborníků, ale hlavně praktické informace a tipy pro všechny, kdo rodinný dům staví, bydlí v něm či o bydlení ve vlastním sní.

CHOICE

Magazín Choice je charakterizován obrazovou velkorysostí, vzdušným elegantním layoutem a profesionálně zpracovanými texty vycházejícími z neočekávaných úhlů.

Choice nabízí luxusní bydlení, zajímavé rozhovory, informace o galeriích, ale také špičkové gastronomii nebo o nápojích, tipy na cestování a řadu dalších příjemných požitků.

 

RADIO 1 se od začátku své existence lišilo od ostatních komerčních stanic svou alternativní hudební dramaturgií, která není svázaná hitparádovými pravidly. Hlavní charakteristikou Radia 1 je maximální otevřenost, a to jak k různorodým hudebním žánrům, tak i v přístupu k posluchačům. V programu Radia 1 nechybí komponované pořady a publicistické relace. Těžištěm vysílání ale zůstává kvalitní hudba provázená civilním projevem moderátorů, z nichž mnozí jsou známými osobnostmi domácího kulturního a společenského dění.

V magazínu Norton najdete největší výběr z nabídky bytů a domů k prodeji a pronájmu realitní kanceláře LEXXUS NORTON. LEXXUS NORTON znamená nejvyšší kvalitu, která vychází z práce špičkových makléřů orientovaných na úzký trh s nemovitostmi, jistotu pramenící z mnohaleté praxe v oblasti luxusních nemovitostí a záruku diferenciace nabídky i klientského servisu.

Magazín Norton vám pravidelně přináší přehledné novinky ze světa luxusních nemovitostí.

HOME

Časopis HOME sám sebe definuje velmi stručně. O co úspornější je definice, o to poutavější však je obsah:

"Informace v časopise Home o možnostech výstavby, rekonstrukce a zařízení domu, či bytu. Pohled do interiérů našich obydlí v díky titulu Home. Materiály, nábytek, doplňky, financování, rady odborníků, dizajn, životní styl" 

Brands and Stories

Brands & Stories je odborný tištěný časopis o značkách, konceptech obchodů a in-store komunikaci. Jeho neoddělitelná příloha STORES inspiruje ukázkami zdařilých realizací kamenných obchodů u nás
i v zahraničí. Přináší novinky a trendy z oborů interiérový design, signmaking, marketing at-retail, digital signage, vizual merchandising, omnichannel marketing a dalších. Každoročně přihlašuje české
a slovenské koncepty obchodů do světové soutěže EuroShop RetaiDesign Award. Šéfredaktorkou je Blanka Bukovská  

ART OF LIVING

Art of Living je pololetník mapující českou i zahraniční scénu designu, umění a architektury.

Art of Living sleduje trendy, ale i jejich autory, přináší inspiraci v oblasti bydlení a zároveň nabízí hlubší vhled do historie a kontextu současného designu. 

 

INSPIRAT

Časopis Inspirati je skvělou inspirací v oblasti bydlení, designu, architektury a volného času. Referuje o aktivitách a tuzemských
i mezinárodních úspěších společností z České republiky, stejně jako o jejich inovacích a nových produktech. Aktivně tyto společnosti propojuje s odbornou veřejností. 

Časopis Inspirati rovněž podporuje začínající umělce a dává prostor talentovaným studentům.