MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Marianne Bydleni

Marianne bydlení je časopis, který se věnuje mj. unikátnímu
a dlouholetému projektu Proměny. V rámci tohoto projektu mění redakce a její spolupracovníci interiéry svých čtenářů, a tím také i jejich životy.

Tento přátelsky laděný a návodný časopis je plný inspirace, odborných rad nebo novinek na českém trhu. Marinanne bydlení čtou ženy ve věku 25–45 let, které jsou vzdělané, kreativní, aktivní a zařizují si nebo mění svůj domov.

Dolce Vita

Časopis Dolce Vita je designová bible, která vás se samozřejmostí hříšníka provede světem luxusní módy, kosmetiky, designu, architektury a cestování.

Nevšední snímky prestižních fotografů vás zaujmou stejně jako kvalitní články profesionálních redaktorů.

Šéfredaktorkou je Danica Kovářová. 

PEKNE BYDLENI

Měsíčník Pěkné bydlení je určen všem, kdo staví, rekonstruují, zařizují se. Inspiruje krásnými interiéry, návštěvami zajímavých novostaveb, rekonstruovaných domů a půvabných zahrad.
Na informace bohatý časopis tištěný na kvalitním papíře přináší tipy
a novinky ze světa bydlení, odborné redakční materiály, aktuální postřehy. Pěkné bydlení je spolehlivým a nápaditým průvodcem na dlouhé cestě od základové desky až po vítězné finále, výběr designových doplňků.

 

MUJ DUM

Můj dům je tradiční časopis o bydlení v rodinných domech seznamuje každý měsíc zájemce o bydlení v domě s nejlepšími individuálními i typovými novostavbami a důmyslnými rekonstrukcemi. Téma zahrady považujeme za stejně důležité jako stavbu domu a proto spolupracujeme s nejlepšími odborníky z oblasti zahradní architektury. Šéfredaktorkou je Markéta Klocová.

DUM A ZAHRADA

Dům & zahrada je měsíčník, který se komplexně zaměřuje na rodinný dům. Věnuje se zejména jeho architektuře, stavbě, rekonstrukci, vybavení a zařízení interiéru a úpravě zahrady.

Dům & zahrada přináší návštěvy pozoruhodných rodinných domů, názory architektů a odborníků, ale hlavně praktické informace a tipy pro všechny, kdo rodinný dům staví, bydlí v něm či o bydlení ve vlastním sní.

HOME

Časopis HOME sám sebe definuje velmi stručně. O co úspornější je definice, o to poutavější však je obsah:

"Informace v časopise Home o možnostech výstavby, rekonstrukce a zařízení domu, či bytu. Pohled do interiérů našich obydlí v díky titulu Home. Materiály, nábytek, doplňky, financování, rady odborníků, dizajn, životní styl" 

Brands and Stories

Brands & Stories je odborný tištěný časopis o značkách, konceptech obchodů a in-store komunikaci. Jeho neoddělitelná příloha STORES inspiruje ukázkami zdařilých realizací kamenných obchodů u nás
i v zahraničí. Přináší novinky a trendy z oborů interiérový design, signmaking, marketing at-retail, digital signage, vizual merchandising, omnichannel marketing a dalších. Každoročně přihlašuje české
a slovenské koncepty obchodů do světové soutěže EuroShop RetaiDesign Award. Šéfredaktorkou je Blanka Bukovská  

ART OF LIVING

Art of Living je pololetník mapující českou i zahraniční scénu designu, umění a architektury.

Art of Living sleduje trendy, ale i jejich autory, přináší inspiraci v oblasti bydlení a zároveň nabízí hlubší vhled do historie a kontextu současného designu. 

 

INSPIRAT

Časopis Inspirati je skvělou inspirací v oblasti bydlení, designu, architektury a volného času. Referuje o aktivitách a tuzemských
i mezinárodních úspěších společností z České republiky, stejně jako o jejich inovacích a nových produktech. Aktivně tyto společnosti propojuje s odbornou veřejností. 

Časopis Inspirati rovněž podporuje začínající umělce a dává prostor talentovaným studentům.