12.03.2016

KARE CAFÉ V PRAZE

Číst více

kategorie:
Veřejný interiér I

autor a přihlašovatel:

Ing. arch. Eva Martincová a ZFP INTERIORS, s.r.o., www.kare-cafe.cz

KARE CAFÉ V PRAZE

Za pouhé tři měsíce se podařilo vytvořit moderní prostor, ve kterém je provozován nejen showroom designového nábytku, ale zároveň i útulné café.

Autorem dispozičního řešení je Ing. arch. Jiří Padevět, autorem konceptu Leoš Marek Sadil. Velikost interiéru, který v sobě spojuje showroom a kavárnu, je 400 m2. Řešila se variabilita prostoru, bylo potřeba vybudovat plnohodnotnou kuchyň, a to vše v rekordně krátkém čase.

Neobvyklými požadavky ze strany investora byla především kuchyně, kdy jsme v poměrně malém prostoru museli vyřešit náročné požadavky na vzduchotechniku. Na bar pak bylo potřeba sehnat kvalitní technologická zařízení na výrobu fresh drinků a ovocných koktejlů

Zvláštními specifiky projektu byla nutnost vymyslet logistiku jídla z kuchyně – protože špinavá a čistá cesta nemůže být totožná, vybudovali jsme potravinový výtah. Specifické bylo rovněž vymyslet, jak propojit funkčnost gastra s prodejnou nábytku.

Co se týká použitých materiálů, jedná se o měď, žulu, dřevěné obklady, nerezové materiály a obložení dekorativním mechem.

Číst více

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI KATEGORIÍ

HLAVNÍ PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI PRO SR

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše