HUBHUB V CENTRU PRAHY

HUBHUB V CENTRU PRAHY

 

HubHub je koncept coworkingových center mezinárodní developerské společnosti, který svým členům poskytuje designově zajímavou kombinaci pracovního prostoru s místem pro setkávání a spolupráci,. Prostor současně nabízí i širokou škálu akcí zaměřených na vzdělávání a rozvoj podnikání.

(kategorie: veřejný interiér II; autor: Ing. arch. Martin Stára a Ing. arch. Ján Antal, STUDIO PERSPEKTIV s.r.o., www.perspektiv.cz; přihlašovatel: HB REAVIS GROUP CZ, s.r.o., www.hubhub.com a www.hbreavis.com)

HubHub je koncept coworkingových center mezinárodní developerské společnosti HB Reavis. Pražský HubHub Na Příkopě je prvním v České republice a třetím v Evropě, po Bratislavě a Varšavě. Svým členům poskytuje designově zajímavou kombinaci pracovního prostoru s místem pro setkávání a spolupráci, nabízející i širokou škálu akcí zaměřených na vzdělávání a rozvoj podnikání.

Pražský HubHub vyniká exkluzivní lokalitou v centru města, jen pár minut od Václavského náměstí. Na celkové ploše cca 2 000 m2 nabízí více než 250 pracovních míst, prostor pro workshopy, terasu s lounge, plně vybavené kuchyňky, relaxační zóny včetně spacích boxů nebo speciální „telefonní budky“. V jednom prostoru je tak možné nerušeně pracovat, relaxovat u herní konzole, domluvit si schůzku, zarezervovat zasedačku a poznat inspirativní lidi. A na závěr dne si můžete vychutnat vlastnoručně načepované pivo/prosecco.

 

07.03.2019