HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČR

Seznam.cz

Český internetový portál a vyhledávač Seznam.cz patří k prvním,
a zároveň největším a nejpoužívanějším internetovým vyhledávačům. Pro většinu lidí je vyhledávací okénko na stránce Seznam.cz branou do světa internetu. Předčil dokonce Google, který ve většině zemí světa vede.

Kromě odkazů na jiné weby z homepage vytváří Seznam v poslední době i vlastní obsah, včetně zpravodajství, lifestylových článků nebo internetové televize.

Aktualne.cz

Portál Aktuálně.cz je propojen s portálem Hospodářských novin iHned.cz
a některé články sdílejí. Rovněž jsou články z portálu Aktuálně.cz „vyvěšovány“ na homepage vyhledávače Centrum.cz
Tituly vydavatelského domu Economia a.s. se vyznačují největším zásahem na socioekonomickou skupinu A (nejbonitnější) ze všech hlavních hráčů na českém trhu.  Z její cílové skupiny se tedy rekrutují lidé, kteří mají nejen největší zájem, ale zejména i dostatečné finance, aby využili službu architekta nebo interiérového designéra.

ARCHITEKT+

Časopis ARCHITECT+ přináší novinky z oblasti architektury.  Obrazově, textově a také technologicky přibližuje špičkové stavby u nás, na Slovensku i ve světě. Věnuje se také soutěžím, zejména s důrazem na tvorbu veřejného prostoru ve městech a obcích, řada stránek je věnována aktuálním výstavám, recenzím publikací a všeobecným informacím z oboru. Rubrika BEDEKR – Cesty za architekturou se věnuje formou průvodce moderní architektuře ve vybraných městech
a regionech. Šéfredaktorem je PhDr. Matej Šišolák.