HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČR

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČR

Dolce VitaDolce Vita je originální český titul, který vychází již 19 let. Pátrá po dechberoucí architektuře, progresivním designu, vysoké módě, inteligentní kosmetice, dobrém jídle a krásných místech, jež si nesmíte nechat ujít.

Dolce Vita se stane vaším průvodcem sladkým životem. Šéfredaktorkou je Danica Kovářová.

Seznam.cz

Český internetový portál a vyhledávač Seznam.cz patří k prvním,
a zároveň největším a nejpoužívanějším internetovým vyhledávačům. Pro většinu lidí je vyhledávací okénko na stránce Seznam.cz branou do světa internetu. Předčil dokonce Google, který ve většině zemí světa vede.

Kromě odkazů na jiné weby z homepage vytváří Seznam v poslední době i vlastní obsah, včetně zpravodajství, lifestylových článků nebo internetové televize.

Aktualne.cz

Portál Aktuálně.cz je propojen s portálem Hospodářských novin iHned.cz
a některé články sdílejí. Rovněž jsou články z portálu Aktuálně.cz „vyvěšovány“ na homepage vyhledávače Centrum.cz
Tituly vydavatelského domu Economia a.s. se vyznačují největším zásahem na socioekonomickou skupinu A (nejbonitnější) ze všech hlavních hráčů na českém trhu.  Z její cílové skupiny se tedy rekrutují lidé, kteří mají nejen největší zájem, ale zejména i dostatečné finance, aby využili službu architekta nebo interiérového designéra.

ARCHITEKT+

Časopis ARCHITECT+ přináší novinky z oblasti architektury.  Obrazově, textově a také technologicky přibližuje špičkové stavby u nás, na Slovensku i ve světě. Věnuje se také soutěžím, zejména s důrazem na tvorbu veřejného prostoru ve městech a obcích, řada stránek je věnována aktuálním výstavám, recenzím publikací a všeobecným informacím z oboru. Rubrika BEDEKR – Cesty za architekturou se věnuje formou průvodce moderní architektuře ve vybraných městech
a regionech. Šéfredaktorem je PhDr. Matej Šišolák.