DRIVE IN BAGETERIE BOULEVARD, PRAHA

DRIVE IN BAGETERIE BOULEVARD, PRAHA

 

V rámci spolupráce se značkou dostali autoři možnost podílet se na vývoji nového konceptu Drive In restaurace. Interiér je prostorově, materiálově i barevně bohatý, každý detail však zapadá do jednotného celku. Barevně dominuje žlutá barva, která je charakteristickým znakem řetězce.

(kategorie: veřejný interiér I; autor a přihlašovatel: Albert Pražák, Eva Smolíková, Daniel Domin, Simona Pazderková a tým, LABOR 13, s.r.o., www.labor13.cz)

Na základě naší spolupráce s firmou Bageterie Boulevard jsme dostali příležitost podílet se na vývoji Drive In restaurace. Byl to pro nás velmi zajímavý úkol, museli jsme proniknout do zákonitostí a pravidel fastfoodu a při navrhovaní neustále zohledňovat specifika tohoto odvětví . Zároveň jsme se snažili zdůraznit i vztah značky BB ke zdravému životnímu stylu. Vytvořili jsme nový koncept Drive In restaurace v ČR.

Výsledkem vývoje je hmotově jednoduchá a utilitární budova s dřevěnou fasádou, které dominuje žlutá „koruna“ z hliníkových lamel. Lamely svým uspořádáním a tvarováním vytváří proměnlivý efekt s motivem stylizovaných baget. Tato koruna bude charakteristickým znakem Drive In restaurací řetězce Bageterie Boulevard.

Interiér restaurace je prostorově, materiálově a barevně bohatý, ale zároveň všechny tyto aspekty tvoří jednotný promyšlený celek. Barevně dominuje opět žlutá barva, která je charakteristickým znakem tohoto řetězce.  V rámci návrhu interiéru jsme navrhli i veškeré atypické prvky interiéru, které budou nadále používány a dle konkrétní situace modifikovány v dalších pobočkách Bageterie Boulevard.

03.03.2019