DESIGNOVÁ REZIDENCE S DOKONALOU KLUBOVNOU

DESIGNOVÁ REZIDENCE S DOKONALOU KLUBOVNOU

 

Požadavkem klienta bylo vybavit moderní rezidenci kvalitním minimalistickým nábytkem. Celý interiér byl navržen na míru a sladěn do posledního detailu. Pomyslnou třešničkou na dortu je stylová klubová místnost pro setkávání s přáteli a domácí oslavy, jejíž dominantou je hnědý dubový stůl dlouhý 5,4 metru.

(kategorie: novostavba; autor: HANÁK FORUM, s.r.o., www.hanak-forum.cz; přihlašovatel: HANÁK NÁBYTEK, a.s., www.hanak-nabytek.cz)

Zadáním tohoto projektu bylo vybavit nový rezidenční dům klienta vysoce kvalitním moderním nábytkem na míru. Architekt proto sáhl s důvěrou po renomované značce HANÁK, která je schopna vyhovět takto vysokým nárokům, resp. dokáže navrhnout veškeré interiérové vybavení individuálně na míru dle potřeb klienta.

Majitel domu preferoval minimalistický design, proto mu velmi vyhovovala nabídka lakovaného nábytku HANÁK. Ten byl v tomto domě navrhnut pro každou místnost, aby byl interiér dokonale sladěný jak v designu, tak v materiálech. To je jednou z největších předností značky HANÁK, že dokáže perfektně sladit všechen nábytek a interiérové dveře své výroby. V přízemí domu se nachází prostorná moderní kuchyně ELITE / LINE v bílém laku odstín antik ve vysokém lesku. V propojeném prostoru kuchyně s obývákem a jídelnou ještě uvidíte jídelní stůl HANÁK v dýhovaném provedení s kovovou podnoží.

V celém objektu se nachází řada lakovaných interiérových dveří HANÁK, model MILLENIUM, který je jedním z nejžádanějších. V předsíni, v horním patře, ale také například na vstupu do wellness zóny se nachází celoplošné lakované obklady s integrovanými dveřmi HANÁK, což je velmi působivé řešení. Dveře do obkladu volí ti  nejnáročnější klienti. Součástí prostor je i řada šatních skříní HANÁK, ať už jde o modely klasicky otevíravé nebo s posuvnými dveřmi. V ložnici rodičů se nachází i malá samostatná šatna na míru.

V horním patře na vstupu jistě zaujme malá integrovaná kuchyňská linka, která je důmyslně skryta za otevíravými zasouvacími dveřmi. Majitelé tedy nemusí seběhnout do centrální kuchyně v přízemí, ale mohou si svou kávu nebo drobné občerstvení pohodlně a rychle nachystat v horním patře v malé kuchyňce.

Horní patro má několik pokojů, především ložnic. Chodby skrývají za obkladem i potřebný úložný prostor v podobě integrovaných skříní a policových regálů, které byly vytvořeny i s ohledem na vizuální efekt. Studentský pokoj je vyroben na míru a jako jediný má výraznější barvy nábytku a sice antracitový a červený lak. Ložnicový nábytek rodičů byl vyroben ve stejném provedení laku, tj. v odstínu bílá antik. V domě je několik koupelen, do kterých HANÁK dodal koupelnový nábytek.

Pomyslnou třešinkou na dortu je zcela určitě stylová klubová místnost v objektu. Krásný prostorný klub pro setkávání s přáteli a domácí oslavy je kompletně obložen tmavými dýhovanými obklady a sladěným nábytkem. Dominantou je kromě stylového baru i dlouhý společenský stůl, jehož délka je 5,4 metru. Zvolený přírodní materiál, tedy strukturovaná dýha dub hnědý, byl opravdu výbornou volbou. Tento použitý materiál dodal klubu jedinečnou stylovou atmosféru.

15.03.2018