B2B MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

B2B MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ARCHITEKT+

Časopis ARCHITECT+ přináší novinky z oblasti architektury.  Obrazově, textově a také technologicky přibližuje špičkové stavby u nás, na Slovensku i ve světě. Věnuje se také soutěžím, zejména s důrazem na tvorbu veřejného prostoru ve městech a obcích, řada stránek je věnována aktuálním výstavám, recenzím publikací a všeobecným informacím z oboru. Rubrika BEDEKR – Cesty za architekturou se věnuje formou průvodce moderní architektuře ve vybraných městech
a regionech. Šéfredaktorem je Mgr. Julius Macháček.

ESTATE

Výjimečný měsíčník věnovaný realitnímu trhu a životnímu stylu. Časopis ESTATE prošel v nedávné době citlivým redesignem, díky kterému v něm přibyl prostor pro rubriky reflektující zájmy jeho čtenářů. Kromě rozsáhlé nabídky vybraných exkluzivních nemovitostí v něm naleznete zajímavé rozhovory s vlivnými osobnostmi, nejnovější trendy z oblasti bydlení, interiérového designu a architektury. Nový ESTATE vás provede i světem designových doplňků, umění, golfu a doporučí tipy na zajímavé cestovatelské destinace nebo gourmet zážitky. 

ASB

Slovenský Časopis ASB přináší svým čtenářům aktuální informace z oblasti české i světové architektury, stavebnictví a stavebního developmentu. V každém čísle můžete najít přehled připravovaných projektů i zdařilých realizací, zajímavé stavební detaily i rozhovory s významnými osobnostmi.

  

SVETLO

Časopis SVĚTLO přináší informace z praxe světelné techniky a využití světla a slouží mimo jiné k publikování výsledků vývoje a výzkumu v oboru. Jedná se o odborný časopis, určený pro architekty a projektanty, pro výrobce, dovozce a prodejce v oblasti světlené techniky, poradenské a technické služby a v neposlední řadě i pro studenty, učitele a ostatní zájemce o informace z oboru.

     

 

DREVARSKY MAGAZIN

Dřevařský magazín je přední odborný časopis pro podporu dřevařské, truhlářské a nábytkářské výroby a zároveň jediný svého druhu distribuovaný v České a Slovenské republice od roku 2000.

  

DOMO

DOMO je odborný časopis o podlahovinách, podlahových systémech a související stavební chemii. Vychází od roku 1997 a za tuto dobu se stal lídrem na trhu v tomto oboru. Je určen profesionálům – podlahářským
a stavebním firmám, výrobcům, dovozcům, prodejcům, architektům
a projektantům. Informuje o aktuálním dění z firem, o nových výrobcích, aktuálních trendech i technologických novinkách.