B2B MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

B2B MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

ESTATE

Výjimečný měsíčník věnovaný realitnímu trhu a životnímu stylu. Časopis ESTATE prošel v nedávné době citlivým redesignem, díky kterému v něm přibyl prostor pro rubriky reflektující zájmy jeho čtenářů. Kromě rozsáhlé nabídky vybraných exkluzivních nemovitostí v něm naleznete zajímavé rozhovory s vlivnými osobnostmi, nejnovější trendy z oblasti bydlení, interiérového designu a architektury. Nový ESTATE vás provede i světem designových doplňků, umění, golfu a doporučí tipy na zajímavé cestovatelské destinace nebo gourmet zážitky. 

ASB

Slovenský Časopis ASB přináší svým čtenářům aktuální informace z oblasti české i světové architektury, stavebnictví a stavebního developmentu. V každém čísle můžete najít přehled připravovaných projektů i zdařilých realizací, zajímavé stavební detaily i rozhovory s významnými osobnostmi.

  

SVETLO

Časopis SVĚTLO přináší informace z praxe světelné techniky a využití světla a slouží mimo jiné k publikování výsledků vývoje a výzkumu v oboru. Jedná se o odborný časopis, určený pro architekty a projektanty, pro výrobce, dovozce a prodejce v oblasti světlené techniky, poradenské a technické služby a v neposlední řadě i pro studenty, učitele a ostatní zájemce o informace z oboru.

     

 

DREVARSKY MAGAZIN

Dřevařský magazín je přední odborný časopis pro podporu dřevařské, truhlářské a nábytkářské výroby a zároveň jediný svého druhu distribuovaný v České a Slovenské republice od roku 2000.

  

DOMO

DOMO je odborný časopis o podlahovinách, podlahových systémech a související stavební chemii. Vychází od roku 1997 a za tuto dobu se stal lídrem na trhu v tomto oboru. Je určen profesionálům – podlahářským
a stavebním firmám, výrobcům, dovozcům, prodejcům, architektům
a projektantům. Informuje o aktuálním dění z firem, o nových výrobcích, aktuálních trendech i technologických novinkách.

OBKLADY DLAZBA SANITA

Profi magazín Obklady, dlažba a sanita je odborný časopis o obkladech, dlažbách, sanitární keramice a související stavební chemii. Je určen profesionálům – obkladačům, realizačním a stavebním firmám, výrobcům, dovozcům, prodejcům, architektům a projektantům. Informuje o aktuálním dění z firem, o nových výrobcích, aktuálních trendech i technologických novinkách, obsahuje praktické rady a ukázky správných postupů.

SPEKTRA

Spektra je odborný časopis, který se jako jediný na našem trhu zaměřuje výhradně na nátěrové hmoty, fasádní a zateplovací systémy. Určen je profesionálům v oboru – malířským firmám, výrobcům, dovozcům, prodejcům, architektům, architektonickým studiím, projektantům, památkářům, stavebním úřadům, učilištím i odborným a vysokým školám.

 

ARCHINFO.SK

Archinfo.sk je profesionální architektonický portál, který se zabývá architekturou, designem, technikou a kulturou, jež se zmíněných oblastí dotýká. Jeho obsah se neorientuje pouze na Slovensko.

Archinfo.sk nabízí také cenný informační servis a užitečné kontakty.