PĚHLED PARTNERŮ VŠECH ÚROVNÍ

PĚHLED PARTNERŮ VŠECH ÚROVNÍ

VELUX

Společnost VELUX je světovým leaderem ve výrobě střešních oken, žaluzií a rolet nebo světlovodů, tedy nezbytných stavebních komponentů, které souvisí se světlem a ventilací v interiérech pod šikmou střechou.

Název VELUX nese také stejnojmenná skupina výrobních závodů, které se nacházejí v 11 zemích světa, přičemž obchodní zastoupení mají ve více než 35 zemích. Ve skupině pracuje přibližně 10.000 zaměstnanců, z toho asi tři tisíce přímo v Dánsku, severně od Kodaně ve městě Horsholm, kde se také nachází centrála společnosti. (generální partner)

ABB

ABB je přední světovou společností působící v oblasti energetiky a automatizace.

Umožňuje zákazníkům z oblasti průmyslu a distribuce energií zlepšit jejich výkonnost a současně snížit dopad jejich činností na životní prostředí.

Provozní činnost společnosti ABB se celosvětově dělí do čtyř divizí. Jednou z nich jsou i elektrotechnické výrobky, včetně např. vypínačů.

GEBERIT

Skupina Geberit je lídrem na evropském trhu sanitárních produktů
s globální působností. Funguje jako ucelená skupina s velmi silným lokálním zastoupením ve většině evropských zemí a poskytuje prvotřídní kvalitu v oblasti sanitárních technologií a koupelnové keramiky. 

Geberit má 35 výrobních závodů, z nichž 6 je v zámoří. Centrála společnosti se nachází v Rapperswil-Jona ve Švýcarsku. Skupina Geberit zaměstnává 12 000 zaměstnanců ve více než 40 zemích světa a generuje obrat ve výši 2,6 miliard švýcarských franků. (hlavní partner)

PHILIPS LIGHTING

Společnost Philips Lighting je mimo jiné světovým lídrem connected lighting, tedy propojených osvětlovacích systémů. Společnost vyznává heslo, že světlo nemusí být používáno "pouze" ke svícení, ale lze jím doslova zlepšovat a měnit svět.

Společnost Philips Lighting provozuje rovněž tzv. Lighting University, kde nabízí velké množství výukových materiálů pro každého, kdo se chce vzdělávat v oblasti osvětlení.  (hlavní partner)

BLUM

Značka Blum je světovým leadrem ve výrobě pohyblivého nábytkového kování a kuchyňských doplňků. 

 

Značku Blum založil 1. března 1952 Julius Blum, který byl vyučeným kovářem podkov a vozových podvozků. Jeho prvním výrobkem byly ozuby, instalované na koňských podkovách – ochrana pro koně před sklouznutím. (partner)

GAGGENAU

Značka Gaggenau je dnes součástí mezinárodního koncernu BSH.

Žádná jiná světová značka neměla tak významný a trvalý vliv na trendy vaření jako právě Gaggenau.

Za více než 330 let své historie stála u zrodu řady revolučních produktů. Byla první značkou, která uvedla na trh vestavnou pečicí troubu, sklokeramickou varnou desku nebo kombinovanou parní troubu pro domácí použití.

DULUX

Značka Dulux je vlastněna společností Akzo Nobel. Druhé slovo v názvu společnosti skutečně souvisí s vynálezcem dynamitu a zakladatelem prestižní ceny Alfredem Nobelem, protože jeho společnost se fúzi kdysi stala součástí koncernu.

Dnes je Akzo Nobel a jeho významná značka Dulux světovým leadrem ve výrobě barev. Každý rok vyhlašuje Akzo Nobel oficiální barvu roku, která je obvykle následována výrobci nábytku, textilu i bytových doplňků. 

DORSIS

Společnost DORSIS je leaderem ve výrobě dveří se skrytými zárubněmi. 

Skryté zárubně naplňují moderní trendy v architektuře a stylu bydlení. Jsou  variantou pro ty, kteří preferují čistý a ničím nerušený design.

Společnost DORSIS dodává ucelené zakázky dveří i skrytých zárubní realizované vlastními odborníky s dlouholetou praxí.

ASSO

ASSO je česká rodinná společnost založena v roce 1993, která dováží obklady a dlažby é nejlepší kvality a designu.

ASSO nabízí služby vysoce profesionálního týmu, široké portfolio spolupracujících firem, a to jak realizačních, tak i architektonických ateliérů. Její konkurenční výhodou jsou mimo jiné i krátké dodací lhůty.

TREVIRA CS

Trevíra byla jako obchodní značka patentována v roce 1932 pro firmu Kunstseidefabrik v německém Bobingenu.

Její název byl odvozen od latinského jména města Trieru (Treverorum, česky Trevír). Pro polyesterová vlákna se značka používá od roku 1956.

V současnosti patří Trevíra smíšené thajsko-italské společnosti pod názvem Trevira GmbH.  Trevira má obchodní zastoupení ve 40 státech světa.

 

ALARIS

Alaris je český výrobce pergol a slunolamů s dvacetiletou tradicí, jemuž se i díky skvělému poměru kvality, designu, ceny a dodacích llhůt podařilo etablovat se na zahraničních trzích. K jeho skvělým realizacím patří např. nemocnice Jeanne Ebori v Gabonu nebo nemocnice v Laosu.

V segmentu pergol zaujme excelentním provedním a designovým řešením, které může být kompatibilní se stylem každého rodinného domu.

 Kliky M&T

Společnost M&T se vyznačuje osobitým přístupem a přednostmi, které značku výrazně charakterizují, a to výrobou designových řad klik z masivní mosazi, technologicky vyspělým zázemím, ale zároveň velkým podílem ruční práce s neustálými inovacemi a precizním řešením všech detailů výrobků.
Základem je tradiční česká strojírenská výroba, která umožňuje profesionálně vyvíjet nové konstrukční řešení, zavádět nové výrobní a technologické postupy, navrhovat inovativní designy, vše se značkou M&T.

BOMMA

Sklárna BOMMA otevřená v roce 2012 ve Světlé nad Sázavou disponuje nejen technologickým zázemím, ale také výjimečně kvalitním křišťálem.
Z lokálního výrobce se záhy stala světově uznávanou společností. Má za sebou spolupráci se značkami Chanel, Dior, Aston Martin i úspěchy v oblasti designu (RedDot, Czech Grand Design). Jejími artdirektory jsou od tohoto roku Václav Mlynář a Jakub Pollág (studio DEFORM). BOMMA se v současnosti specializuje na originální designové světelné objekty.

BAUMIT

Baumit je přední výrobce těch nejkvalitnějších stavebních materiálů.

Baumit vyrábí a dodává spolehlivé systémové řešení pro oblast fasád, omítek, potěrů atd.

Baumit je členem Cechu pro zateplování budov, Cechu obkladačů, Svazu výrobců suchých omítkových a maltových směsí a dalších odborných sdružení, kterým záleží na kvalitě, pokroku a jasných pravidlech ve stavebnictví.

BARKOTEX

Společnost Barkotex, se zabývá dodávkou a odbornou montáží podlahových krytin. Na českém trhu výhradně zastupuje americké výrobce celoplošných koberců značky Shaw Industries a Clayton Miller Hospitality Carpets. Je výhradní dovozce vinylových podlah Designflooring a mj. také zajišťuje velkoobchodní prodej zanaček Forbo a podlah Princ Parket, a to po celé ČR.

RENOCAR MINI COUNTRAMAN

Oficiálním vozem a partnerem soutěže je MINI Countryman, tedy vůz, který se vyznačuje designem retro a baví snad každého, kdo je kreativní a hravý. Mimochodem, jeho dva pruhy na přední části mají evokovat kšandy. Málokdo ví, že patří do skupiny BMW. Největším dodavatelm do ČR je společnost Renocar

LEXXUS NORTON

Společnost Lexxus Norton je člen skupiny LEXXUS Group a specializuje se pouze na luxusní nemovitosti a luxusní byty k prodeji a pronájmu v nejžádanějších lokalitách Prahy a blízkého okolí.

Její služby jsou založeny na individuálním přístupu ke klientovi a rovněž nadstandarsním servisu. (partner)

CRESTYL

Skupina CRESTYL patří mezi vedoucí developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů. V současné době se aktivně věnuje rozvoji více než patnácti lokalit po celé České republice s celkovou investiční hodnotou přesahující 1,2 miliardy EUR. Patří k nim i největší projekt revitalizace v centru Prahy s názvem Savarin propojující Václavské náměstí a ulice Na Příkopě, Jindřišská a Panská, nebo vznikající čtvrť DOCK v pražské Libni. (partner)

HAAS + SOHN

Firma HAAS+SOHN Rukov, s. r. o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH.

Firma se zaměřila na výrobu a následný prodej krbových kamen, krbových kamen s výměníkem, krbových vložek a nově i krbových sestav. V hojné míře vyrábí i peletová kamna, která se stále více dostávají do podvědomí veřejnosti a jsou velmi oblíbená především v západoevropských zemích. 

HOMEART

HOME ART je mladý projekt, který vznikl koncem roku 2003 a jehož hlavním cílem a posláním je zpříjemnit zákazníkům bydlení v moderním
a designovém stylu.

HOME ART nabízí zákazníkům inspiraci a možnost přispívat ke krásnému domovu nápaditým designem. Nabízí široký výběr toho nejlepšího od předních světových výrobců v oblasti nábytku a bytových doplňků. (partner)

VESO LAMINART

Společnost VEŠO-LAMINART s.r.o. zahájila svoji činnost v roce 2012 spojením dvou subjektů - české firmy "vešo-interier" a polské "LAMINart". Jsme obchodní společností, která dováží vysokotlaké lamináty (umakarty), compacty, lamino desky, pracovní desky, přírodní dýhy, dýhy na HPL, kamenné dýhy, kovolamináty a jiné dekorativní materiály pro české a slovenské truhlářské subjekty, které se specializují na výrobu atypického nábytku. Nabízíme taky lisování těchto laminátů a případné postformování.