PARTNEŘI CYKLU ECHO LIVING FORA

PARTNEŘI CYKLU ECHO LIVING FORA

NÁBYTEK ALDO

Doménou společnosti nábytek Aldo je především dětský nábytek, a to včetně návrhů velmi originálních a nadčasových dětských pokojů.

Společnost nábytek Aldo se také již desátým rokem zabývá internetovým prodejem nábytku a interiérového designu. Jejím cílem bylo vždy přinášet českým, slovenským i polským zákazníkům netradiční design.

Nábytek Aldo nabízí rovněž obývací pokoje, ložnice, ale romantikům umí nabídnout také prvotřídní rustikální nábytek. 

 

VELUX

Společnost VELUX je světovým leaderem ve výrobě střešních oken, žaluzií a rolet nebo světlovodů, tedy nezbytných stavebních komponentů, které souvisí se světlem a ventilací v interiérech pod šikmou střechou.

Název VELUX nese také stejnojmenná skupina výrobních závodů, které se nacházejí v 11 zemích světa, přičemž obchodní zastoupení mají ve více než 35 zemích. Ve skupině pracuje přibližně 10.000 zaměstnanců, z toho asi tři tisíce přímo v Dánsku, severně od Kodaně ve městě Horsholm, kde se také nachází centrála společnosti.

IN-SITE

IN-SITE je ateliér zahradní a krajinářské architektury, jehož tvorba se nese  v uživatelsky příjemném a hravém stylu, a to v četně dětských zahrad.

Ateliér In-site sleduje trendy, přináší inovativní nápady a nabízí originální řešení šitá na míru.