PARTNEŘI AKTUÁLNÍHO ROČNÍKU

PARTNEŘI AKTUÁLNÍHO ROČNÍKU

BLUM

Značka Blum je světovým leadrem ve výrobě pohyblivého nábytkového kování a kuchyňských doplňků. 

 

Značku Blum založil 1. března 1952 Julius Blum, který byl vyučeným kovářem podkov a vozových podvozků. Jeho prvním výrobkem byly ozuby, instalované na koňských podkovách – ochrana pro koně před sklouznutím. 

GAGGENAU

Značka Gaggenau je dnes součástí mezinárodního koncernu BSH.

Žádná jiná světová značka neměla tak významný a trvalý vliv na trendy vaření jako právě Gaggenau.

Za více než 330 let své historie stála u zrodu řady revolučních produktů. Byla první značkou, která uvedla na trh vestavnou pečicí troubu, sklokeramickou varnou desku nebo kombinovanou parní troubu pro domácí použití.

DULUX

Značka Dulux je vlastněna společností Akzo Nobel. Druhé slovo v názvu společnosti skutečně souvisí s vynálezcem dynamitu a zakladatelem prestižní ceny Alfredem Nobelem, protože jeho společnost se fúzi kdysi stala součástí koncernu.

Dnes je Akzo Nobel a jeho významná značka Dulux světovým leadrem ve výrobě barev. Každý rok vyhlašuje Akzo Nobel oficiální barvu roku, která je obvykle následována výrobci nábytku, textilu i bytových doplňků. 

DORSIS

Společnost DORSIS je leaderem ve výrobě dveří se skrytými zárubněmi. 

Skryté zárubně naplňují moderní trendy v architektuře a stylu bydlení. Jsou  variantou pro ty, kteří preferují čistý a ničím nerušený design.

Společnost DORSIS dodává ucelené zakázky dveří i skrytých zárubní realizované vlastními odborníky s dlouholetou praxí.

ASSO

ASSO je česká rodinná společnost založena v roce 1993, která dováží obklady a dlažby é nejlepší kvality a designu.

ASSO nabízí služby vysoce profesionálního týmu, široké portfolio spolupracujících firem, a to jak realizačních, tak i architektonických ateliérů. Její konkurenční výhodou jsou mimo jiné i krátké dodací lhůty.

TREVIRA CS

Trevíra byla jako obchodní značka patentována v roce 1932 pro firmu Kunstseidefabrik v německém Bobingenu.

Její název byl odvozen od latinského jména města Trieru (Treverorum, česky Trevír). Pro polyesterová vlákna se značka používá od roku 1956.

V současnosti patří Trevíra smíšené thajsko-italské společnosti pod názvem Trevira GmbH.  Trevira má obchodní zastoupení ve 40 státech světa.

 

ALARIS

Alaris je český výrobce pergol a slunolamů s dvacetiletou tradicí, jemuž se i díky skvělému poměru kvality, designu, ceny a dodacích llhůt podařilo etablovat se na zahraničních trzích. K jeho skvělým realizacím patří např. nemocnice Jeanne Ebori v Gabonu nebo nemocnice v Laosu.

V segmentu pergol zaujme excelentním provedním a designovým řešením, které může být kompatibilní se stylem každého rodinného domu.

 Kliky M&T

Společnost M&T se vyznačuje osobitým přístupem a přednostmi, které značku výrazně charakterizují, a to výrobou designových řad klik z masivní mosazi, technologicky vyspělým zázemím, ale zároveň velkým podílem ruční práce s neustálými inovacemi a precizním řešením všech detailů výrobků.
Základem je tradiční česká strojírenská výroba, která umožňuje profesionálně vyvíjet nové konstrukční řešení, zavádět nové výrobní a technologické postupy, navrhovat inovativní designy, vše se značkou M&T.

RENOCAR MINI COUNTRAMAN

Oficiálním vozem a partnerem soutěže je MINI Countryman, tedy vůz, který se vyznačuje designem retro a baví snad každého, kdo je kreativní a hravý. Mimochodem, jeho dva pruhy na přední části mají evokovat kšandy. Málokdo ví, že patří do skupiny BMW. Největším dodavatelm do ČR je společnost Renocar

LEXXUS NORTON

Společnost Lexxus Norton je člen skupiny LEXXUS Group a specializuje se pouze na luxusní nemovitosti a luxusní byty k prodeji a pronájmu v nejžádanějších lokalitách Prahy a blízkého okolí.

Její služby jsou založeny na individuálním přístupu ke klientovi a rovněž nadstandarsním servisu. 

CRESTYL

Skupina CRESTYL patří mezi vedoucí developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů. V současné době se aktivně věnuje rozvoji více než patnácti lokalit po celé České republice s celkovou investiční hodnotou přesahující 1,2 miliardy EUR. Patří k nim i největší projekt revitalizace v centru Prahy s názvem Savarin propojující Václavské náměstí a ulice Na Příkopě, Jindřišská a Panská, nebo vznikající čtvrť DOCK v pražské Libni.

HOMEART

HOME ART je mladý projekt, který vznikl koncem roku 2003 a jehož hlavním cílem a posláním je zpříjemnit zákazníkům bydlení v moderním
a designovém stylu.

HOME ART nabízí zákazníkům inspiraci a možnost přispívat ke krásnému domovu nápaditým designem. Nabízí široký výběr toho nejlepšího od předních světových výrobců v oblasti nábytku a bytových doplňků.