PARTNEŘI AKTUÁLNÍHO ROČNÍKU

PARTNEŘI AKTUÁLNÍHO ROČNÍKU

CANON

Canon je vedoucí světovou společností na poli zpracování obrazu.

V ČR působí od roku 1994. Za tu dobu se stal značkou určující trendy ve všech segmentech, kde působí, vybudoval širokou síť partnerů
i distributorů a vytvořil komunitu spokojených uživatelů v domácí
i podnikové sféře.

FRANKE

Špičkové materiály, inovativní produkty a promyšlené systémy jsou některé z důvodů, proč kuchyně a kuchyňské komponenty Franke najdete ve více než 100 milionech domácností po celém světě, a to od Paříže po Milán a od New Yorku po Berlín.

Společnost Franke sídlí ve Švýcarsku a má asi 10 500 zaměstnanců, kteří pracují v 68 společnostech v Evropě, Jižní a Severní Americe, Africe, Austrálii a Asii.

CESAR

Designové kuchyně Cesar jsou perfektním spojením kvality, technologií, tradice a tepla domova. Výhradním dovozcem je společnost Barkotex, která se také zabývá dodávkou a odbornou montáží podlahových krytin.

Je výhradní dovozce vinylových podlah Designflooring a mj. také zajišťuje velkoobchodní prodej zanaček Forbo a podlah Princ Parket, a to po celé ČR. Na českém trhu výhradně zastupuje americké výrobce celoplošných koberců značky Shaw Industries a Clayton Miller Hospitality Carpets.

GLASTETIK

Glastetik, která sdružuje několik českých sklenářských firem zabývajících se instalacemi designových skel do interiéru po celé České republice. Síť Glastetik nabízí komplexní služby v oblasti (nejen) interiérových skel, od zaměření po instalaci. Specializací sklenářských firem v síti Glastetik jsou skleněné obklady, dveře, dělicí příčky, zrcadla, rámování obrazů a další sklenářské práce jako například přesklívání oken. Sklenáři v síti Glastetik pracují výhradně se skly společnosti AGC Glass Europe. 

DORSIS

Společnost DORSIS je leaderem ve výrobě dveří se skrytými zárubněmi. 

Skryté zárubně naplňují moderní trendy v architektuře a stylu bydlení. Jsou  variantou pro ty, kteří preferují čistý a ničím nerušený design.

Společnost DORSIS dodává ucelené zakázky dveří i skrytých zárubní realizované vlastními odborníky s dlouholetou praxí.

ASSO

ASSO je česká rodinná společnost založena v roce 1993, která dováží obklady a dlažby té nejlepší kvality a designu.

ASSO nabízí služby vysoce profesionálního týmu, široké portfolio spolupracujících firem, a to jak realizačních, tak i architektonických ateliérů. Její konkurenční výhodou jsou mimo jiné i krátké dodací lhůty.

LIKO-S

LIKO-S je česká výrobní a stavební rodinná firma sídlící ve Slavkově u Brna, která vyrábí mj.  interiérové příčky.

Vrcholem jejího úsilí je vývojové centrum LIKO-NOE. Tuto experimentální zelenou budovu, která pracuje s energiemi z přírodních zdrojů, postavila společnost za rekordních 27 dní.

Společnost LIKO-S doslova vtrhla na trh s interaktivní stěnou SMART-i-WALL. Tato multimediální příčka budoucnosti umí vše, na co si vzpomenete.

 

POLSTRIN DESIGN

POLSTRIN DESIGN je česká rodinná firma s dlouholetou tradicí v oblasti výroby čalouněného nábytku. V jejím portfoliu jsou sedací soupravy, křesla, postele, ale i doplňky.

Nábytek značky Polstrin vyniká precizním řemeslným zpracováním, kvalitními materiály a originálními tvary.

BOMMA

Sklárna BOMMA otevřená v roce 2012 ve Světlé nad Sázavou disponuje nejen technologickým zázemím, ale také výjimečně kvalitním křišťálem.
Z lokálního výrobce se záhy stala světově uznávanou společností. Má za sebou spolupráci se značkami Chanel, Dior, Aston Martin i úspěchy v oblasti designu (RedDot, Czech Grand Design). Jejími artdirektory jsou od tohoto roku Václav Mlynář a Jakub Pollág (studio DEFORM). BOMMA se v současnosti specializuje na originální designové světelné objekty.

ROMO

Od chvíle založení vlastního in-house studia v osmdesátých letech se stal britský výrobce designových látek a tapet ROMO lídrem evropského trhu.  Art direktorkou společnosti je Emily Mould, která hledá inspirační zdroje v módě, cestování i přírodě. Její látky nabízejí různorodý styl a nadčasovou eleganci obohacenou sofistikovanou barevnou paletou.

Společnost ROMO vydává dvakrát ročně nové kolekce látek a distribuuje je ve více než sedmdesáti zemích světa.

BARKOTEX

Společnost Barkotex, se zabývá dodávkou a odbornou montáží podlahových krytin. Na českém trhu výhradně zastupuje americké výrobce celoplošných koberců značky Shaw Industries a Clayton Miller Hospitality Carpets. Je výhradní dovozce vinylových podlah Designflooring a mj. také zajišťuje velkoobchodní prodej značek Forbo a podlah Princ Parket, a to po celé ČR.

LEXXUS NORTON

Společnost Lexxus Norton je člen skupiny LEXXUS Group a specializuje se pouze na luxusní nemovitosti a luxusní byty k prodeji a pronájmu v nejžádanějších lokalitách Prahy a blízkého okolí.

Její služby jsou založeny na individuálním přístupu ke klientovi a rovněž nadstandardním servisu. 

CRESTYL

Skupina CRESTYL patří mezi vedoucí developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů. V současné době se aktivně věnuje rozvoji více než patnácti lokalit po celé České republice s celkovou investiční hodnotou přesahující 1,2 miliardy EUR. Patří k nim i největší projekt revitalizace v centru Prahy s názvem Savarin propojující Václavské náměstí a ulice Na Příkopě, Jindřišská a Panská, nebo vznikající čtvrť DOCK v pražské Libni.

HAAS + SOHN

Firma HAAS+SOHN Rukov, s. r. o. vznikla v roce 1995 spojením bývalé tradiční rumburské firmy Rukov s rakouskou společností Reischl GmbH.

Firma se zaměřila na výrobu a následný prodej krbových kamen, krbových kamen s výměníkem, krbových vložek a nově i krbových sestav. V hojné míře vyrábí i peletová kamna, která se stále více dostávají do podvědomí veřejnosti a jsou velmi oblíbená především v západoevropských zemích. 

WIESNER HAGER

Wiesner-Hager je rodinný podnik s více než stošedesátiletou tradicí, který se zabývá výrobou designového kancelářského nábytku, jako jsou kancelářské židle, výškově nastavitelné stoly a stohovatelné židle. Zabývá se i návrhem kanceláří a kancelářských interiérů. 

Společnost Wiesner-Hager se rovněž specializuje na kvalitní kancelářskou a objektovou architekturu. Orientuje se na aktuální trendy ve světě nábytku pro kanceláře a komerční prostory. 

HALLA

Halla je český výrobce svítidel s technickým designem založený v roce 1992. Značka Halla je přesvědčena, že vysoce kvalitní osvětlení poskytuje lepší reálný zážitek z vnímání prostoru, ať už jste v práci, v kanceláři, v bance, v restauraci nebo v domácnosti.

Halla spolupracuje s řadou významných českých i zahraničních designérů.

Do výzkumu v oblasti osvětlení investuje Halla kolem 3 mil. Kč každý rok.

EGOE

Egoé navrhuje a vyrábí venkovní nábytek pro zahrady, terasy, verandy
a balkóny. Egoé pochází z Bílovic, malé vesničky na Moravě, kde stále můžete najít lidové tradice, zvyky, ale také řemeslníky, kteří dovedou pracovat se dřevem a dalšími materiály.
V Bílovicích se vyrábí veškerý nábytek Egoé bez převážení polotovarů s daleké Asie. Výrobní proces se stal co nejefektivnější, hlavním kritériem se stala kvalita. Výsledkem jsou kolekce, které umí stárnout. 

ZOOMTECH

ZOOMTECH – gravity compensation system for roller blinds.

Jedná se o unikátní systém pro látkové rolety velkých rozměrů. Kompenzuje průhyb navíjecích trubek a umožňuje tak použití trubky až o 50mm menšího průměru než je nutné. Navíc, zaručuje perfektní vzhled rolety bez „V“ efektů na látce.“ Patent pending.

FLOOR FOREVER

Obchodní síť podlah Floor Forever nabízí značky nejvyšší kvality a zajišťuje nejlepší servis.

V současné době má po celé České republice šedesát autorizovaných prodejců s originálním showroomem Floor Forever a přes 300 prodejců. Zákazníci mohou očekávat jednotný a ucelený koncept interiérů i exteriérů navržený designerem. Heslem obchodní sítě Floor Forever je: „Najděte si svého prodejce ve vlastním městě“.