OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ

OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ

CAMPARI

Tajná receptura Campari původem z Novary zůstala od roku 1860 nezměněna a je základem nejznámějších koktejlů po celém světě. Campari se připravuje louhováním 86 hořkých bylin, aromatických rostlin a ovoce ve směsi alkoholu a vody. Pro svou magickou červenou barvu, intenzivní vůni a inspirující chuť je Campari považováno za symbol vášně a smyslnosti. 

  

PRESIDENT

President je prémiovou značkou sýrů francouzské společnosti Lactalis. Společnost založil Andre Besnier už v roce 1933, ale President byl uveden na trh až roku 1968. Do společnosti patří rovněž značky ROQUEFORT SOCIETE, BRIDEL, LEPETIT, LOCATELLI nebo například Mlékárna Kunín. Lactalis je v oblasti výroby mléčných výrobků leaderem evropského trhu.

  

RISTORANTE PROSECCO

Ristorante Prosecco vede vyhlášený šéfkuchař Dušan Jakubec, který své dlouholeté zkušenosti z fine diningu vložil do tohoto podniku s odlehčeným konceptem pizzerie. Jednoduchá Itálie si tu podává ruce s mnohovrstevnou mezinárodní kuchyní a s kreacemi majitele. Specialita podniku – tématické večery Prosecco Flavours a sezonní jídla podle toho, co šéfkuchař nakoupil.