MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Marianne Bydleni

Marianne bydlení je časopis, který se věnuje mj. unikátnímu
a dlouholetému projektu Proměny. V rámci tohoto projektu mění redakce a její spolupracovníci interiéry svých čtenářů, a tím také i jejich životy.

Tento přátelsky laděný a návodný časopis je plný inspirace, odborných rad nebo novinek na českém trhu. Marinanne bydlení čtou ženy ve věku 25–45 let, které jsou vzdělané, kreativní, aktivní a zařizují si nebo mění svůj domov.

 

 

Dolce Vita

Časopis Dolce Vita je designová bible, která vás se samozřejmostí hříšníka provede světem luxusní módy, kosmetiky, designu, architektury a cestování.

Nevšední snímky prestižních fotografů vás zaujmou stejně jako kvalitní články profesionálních redaktorů.

Šéfredaktorkou je Danica Kovářová. 

     

 

PEKNE BYDLENI

Měsíčník Pěkné bydlení je určen všem, kdo staví, rekonstruují, zařizují se. Inspiruje krásnými interiéry, návštěvami zajímavých novostaveb, rekonstruovaných domů a půvabných zahrad.
Na informace bohatý časopis tištěný na kvalitním papíře přináší tipy
a novinky ze světa bydlení, odborné redakční materiály, aktuální postřehy. Pěkné bydlení je spolehlivým a nápaditým průvodcem na dlouhé cestě od základové desky až po vítězné finále, výběr designových doplňků.

 

MODERNI BYT

Chcete mít nádherný byt zařízený podle posledních trendů? Zajímá vás, jak bydlí slavné osobnosti a bohatí lidé? Potřebujete vědět, kde sehnat opravdu vydařené designové kousky a kolik vás to bude stát? Moderní byt je nezbytným průvodcem všech milovníků designu a nevšedního bydlení. Předplaťte si Moderní byt, luxusní magazín, který letos již po čtvrté získal titul Časopis roku, ať vám neunikne žádná novinka ze showroomů a žádný trend z veletrhů.

BYDLENI

Magazín Bydlení je druhý nejstarší časopis o bytové kultuře na českém trhu. Přináší nápadité proměny bytů a návštěvy zajímavě řešených interiérů. Nabízí inspiraci, rady, tipy a nápady vhodné pro byt, dům i zahradu. Více než třicet let pomáhá tento oblíbený časopis českým čtenářům lépe bydlet.
Představuje novinky na trhu s nábytkem, domácí technikou a bytovými doplňky a radí čtenářům, kteří si zařizují nové bydlení. 

HOME

Časopis HOME sám sebe definuje velmi stručně. O co úspornější je definice, o to poutavější však je obsah:

"Informace v časopise Home o možnostech výstavby, rekonstrukce a zařízení domu, či bytu. Pohled do interiérů našich obydlí v díky titulu Home. Materiály, nábytek, doplňky, financování, rady odborníků, dizajn, životní styl" 

Brands and Stories

Brands & Stories je odborný tištěný časopis o značkách, konceptech obchodů a in-store komunikaci. Jeho neoddělitelná příloha STORES inspiruje ukázkami zdařilých realizací kamenných obchodů u nás
i v zahraničí. Přináší novinky a trendy z oborů interiérový design, signmaking, marketing at-retail, digital signage, vizual merchandising, omnichannel marketing a dalších. Každoročně přihlašuje české
a slovenské koncepty obchodů do světové soutěže EuroShop RetaiDesign Award. Šéfredaktorkou je Blanka Bukovská  

Home In Cube

Internetový magazín Home in cube nese podtitul INTERIÉR V POHYBU, protože se od většiny ostatních magazínů podobného zaměření liší zejména tím, že nepublikuje pouze statické obrázky, ale zaměřuje se na zajímavá  akční videa, která radí, jak bydlet.

Šéfredaktorkou je Lenka Zahradníková.