HLAVNÍ PARTNEŘI AKTUÁLNÍHO ROČNÍKU

HLAVNÍ PARTNEŘI AKTUÁLNÍHO ROČNÍKU

ABB

ABB je přední světovou společností působící v oblasti energetiky a automatizace.

Umožňuje zákazníkům z oblasti průmyslu a distribuce energií zlepšit jejich výkonnost a současně snížit dopad jejich činností na životní prostředí.

Provozní činnost společnosti ABB se celosvětově dělí do čtyř divizí. Jednou z nich jsou i elektrotechnické výrobky, včetně např. vypínačů.

GEBERIT

Skupina Geberit je lídrem na evropském trhu sanitárních produktů
s globální působností. Funguje jako ucelená skupina s velmi silným lokálním zastoupením ve většině evropských zemí a poskytuje prvotřídní kvalitu v oblasti sanitárních technologií a koupelnové keramiky. 

Geberit má 35 výrobních závodů, z nichž 6 je v zámoří. Centrála společnosti se nachází v Rapperswil-Jona ve Švýcarsku. Skupina Geberit zaměstnává 12 000 zaměstnanců ve více než 40 zemích světa a generuje obrat ve výši 2,6 miliard švýcarských franků. 

PHILIPS LIGHTING

Společnost Philips Lighting je mimo jiné světovým lídrem connected lighting, tedy propojených osvětlovacích systémů. Společnost vyznává heslo, že světlo nemusí být používáno "pouze" ke svícení, ale lze jím doslova zlepšovat a měnit svět.

Společnost Philips Lighting provozuje rovněž tzv. Lighting University, kde nabízí velké množství výukových materiálů pro každého, kdo se chce vzdělávat v oblasti osvětlení.